امروز یکشنبه 01 بهمن 1396
ساعت 12:20:10
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 15949

تاریخ انتشار : 21/01/1394 - 12:17

استاندار مازندران در جلسه شورای اداری جویبار:

ساخت سالن ورزشی در سال جدید محقق می‌شود/مدیران شهرستانی با برنامه حرکت کنند

استاندار مازندران گفت: در سال جدید ساخت سالن ورزشی پنج هزار نفری را در جویبار آغاز خواهیم کرد.

ساخت سالن ورزشی در سال جدید محقق می‌شود/مدیران شهرستانی با برنامه حرکت کنند

به گزارش خبرنگار جویباران، ربیع فلاح جلودار در اولین جلسه شورای اداری شهرستان جویبار با بیان اینکه رویکرد ما در اقتصاد باید بر اساس اقتصاد مقاومتی باشد اظهار داشت: در سال 94 ضمن اینکه باید شعار همدلی و همزبانی را پیاده کنیم باید همچنان شعار سال قبل یعنی عزم ملی و مدیریت جهادی را ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه مدیران شهرستان جویبار باید برای حل مشکلات این شهرستان پیگیری‌های لازم را انجام دهند، افزود: شهرستان جویبار در زمینه اقتصادی بسیار با استعداد است و باید از این استعداد بالا به خوبی استفاده کرد.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه ما به تمام شهرها و روستاهای مازندران به یک چشم نگاه می‌کنیم، تصریح کرد: با توجه به اینکه باید زیرساخت‌های لازم به ویژه در مرکز استان را تکمیل کنیم به همین دلیل در سال 93 سعی شده است به ساری نگاه ویژه تری شود.

وی گردشگری را یکی از مهمترین منابع درآمد زایی شهرستان جویبار عنوان کرد و افزود: مسئولان جویباری باید با یک برنامه جامع و هدفمند از 18 کیلومتر ساحل بکر دریا به خوبی استفاده کنند.

فلاح تأکید کرد: در سال جدید بحث گردشگری در شهرستان جویبار باید به یک برنامه مدون تبدیل شود.

وی با بیان اینکه با استفاده از بخش خصوصی باید طرح‌های نیمه تمام را به پایان برسانیم، افزود: شهرستان جویبار چند طرح بزرگ نیمه تمام دارد که مسئولان شهرستان باید با استفاده از بخش خصوصی این طرح ها را تکمیل کنند.

استاندار مازندران کشاورزی را یکی دیگر از ظرفیت‌های بالای شهرستان جویبار در امر اقتصادی برشمرد و خاطرنشان کرد: باید با یک برنامه مدون از این ظرفیت به خوبی استفاده شود.

فلاح جلودار با اعلام اینکه ۱۳ هزار مهندس بیکار در سطح استان وجود دارد، اظهارداشت: باید این تعداد فارغ التحصیل بیکار در بخش های مختلف کشاورزی و تعاونی ها فعالیت کنند.

وی با بیان اینکه اقدامات خوبی توسط دولت در خرید برنج از شالیکاران صورت گرفت، تصریح کرد: سال گذشته حدود ۱۵ هزار تن برنج طارم توسط دولت از کشاورزان خریداری شده است.

استاندار مازندران با بیان اینکه در سال گذشته علیرغم مشکلات مالی لیگ جهانی کشتی در جویبار برگزار شد، گفت: ساخت سالن ورزشی در خور مردم این شهرستان در سال جاری محقق خواهد شد.

انتهای پیام/م.ف

دیدگاه شما در مورد : ساخت سالن ورزشی در سال جدید محقق می‌شود/مدیران شهرستانی با برنامه حرکت کنند

ساخت سالن ورزشی در سال جدید محقق می‌شود/مدیران شهرستانی با برنامه حرکت کنند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS