امروز سه شنبه 28 آذر 1396
ساعت 00:04:37
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 15947

تاریخ انتشار : 21/01/1394 - 12:11

آیت الله طبرسی در جلسه شورای اداری جویبار:

وفاق و همدلی در مازندران باید بیشتر شود/رهنمودهای رهبری نقشه راه نظام است

نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: وفاق و همدلی در مازندران وجود دارد اما باید بیشتر، ملموس‌تر و عینی‌تر شود.

وفاق و همدلی در مازندران باید بیشتر شود/رهنمودهای رهبری نقشه راه نظام است

به گزارش خبرنگار جویباران، آیت الله نورالله طبرسی در اولین جلسه شورای اداری شهرستان جویبار در سال جدید با بیان اینکه باید رهنمودهای رهبری را به عنوان نقشه راه بپذیریم، اظهار داشت: همدلی و همزبانی که رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال عنوان کردند هم برای داخل کشور و هم برای مقابله با دشمنان مفید خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه وفاق و همدلی خوبی در استان حاکم است، افزود: باید این وفاق و همدلی در استان مازندران بیشتر، ملموس‌تر و عینی‌تر شود.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران با بیان اینکه دشمنان یک لحظه نیز ما را رها نمی‌کنند، تصریح کرد: سیلی که جمهوری اسلامی به مستکبران زده است هیچ وقت از یادشان نخواهد رفت.

وی ولایت پذیری مردم را یکی از امتیازات نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: یکی از علت‌هایی که قیام‌های مردم در کشورهای اسلامی موفق نشده، به دلیل عدم حضور ولی فقیه بوده است.

طبرسی ادامه داد: ما خوشبختانه این نعمت ولایت فقیه را در کشور خود داریم به همین دلیل باید از این نعمت به خوبی استفاده کنیم.

وی در ادامه تأکید کرد: خوشبختانه همدلی و همزبانی در بین مردم ایران بسیار زیاد است و باید این وحدت و وفاق را در کشور تقویت کنیم تا بر مشکلات پیروز شویم.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران اظهار کرد: همین وحدت و وفاقی که در بین مردم وجود دارد باعث شد که رئیس جمهور آمریکا بگوید ما نمی‌توانیم نظام ایران را تغییر دهیم.

آیت الله طبرسی در پایان به حمله عربستان سعودی به یمن اشاره‌ای کرد و گفت: حمله عربستان به یمن آتشی است که دامن همه کسانی که در این حمله نقش داشته‌اند را خواهد گرفت.

دیدگاه شما در مورد : وفاق و همدلی در مازندران باید بیشتر شود/رهنمودهای رهبری نقشه راه نظام است

وفاق و همدلی در مازندران باید بیشتر شود/رهنمودهای رهبری نقشه راه نظام است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS