امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 13:51:07
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1570

تاریخ انتشار : 17/09/1392 - 17:45

اختصاصی / حجت الاسلام حسنی در جلسه شورای اداری جویبار مطرح کرد:

آرمان شهدا با تلاش مدیران در اجرای برنامه ها و مسئولیت ها حفظ می شود

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: باید به مردم خدمت کنیم چرا که آرمان شهدا با دقت مدیران در اجرای برنامه ها و مسئولیت ها حفظ می شود.

آرمان شهدا با تلاش مدیران در اجرای برنامه ها و مسئولیت ها حفظ می شود

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام سید حبیب الله حسنی شامگاه امروز (یکشنبه) در جلسه ی شورای اداری شهرستان جویبار گفت: امروزه اگر کسی خواهان انقلاب و دین است باید به مردم خدمت کند چرا که آرمان شهدا هم با دقت مدیران در اجرای برنامه ها و مسئولیت ها حفظ می شود.

وی افزود: دو نوع انجام وظیفه داریم که یکی رفع تکلیف و دیگری انجام کار تا زمان حصول نتیجه است، مسئولین نباید در ازای عمل به وظیفه خود انتظار تشویق داشته باشند چرا که آن ها در حال انجام وظیفه ی خود یعنی خدمت رسانی به جامعه هستند.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید وامور ایثارگران کشور در ادامه انجام به وظیفه را عبادت معرفی کرد و گفت: عبادت و بندگی در نماز های یومیه خلاصه نمی شود بلکه خدمت به مردم هم نوعی عبادت است که رضایت خداوند را به دنبال دارد.مسئولین باید توجه داشته باشند که دستور سازمان ها مخالف نوآوری نیست.

وی همچنین این نظام را نیازمند خروجی های مناسب اعلام و خاطرنشان کرد:  سیستم ها تابع سلیقه ی ما هستند نه انسان ها تابع سیستم! باید دقت داشت که زمان تلاش و خدمت به مردم زمان مناسبی برای برپایی دعا ها و قرائت قرآن نیست چرا که همه ی کارمندان در ازای این زمان ها مسئولیتی بر عهده دارند.

 این مقام مسئول گفت: در جمهوری اسلامی نیاز به کار کردن و داشتن یک خروجی مناسب ضروری است و این دولت نیز بنا را بر این گذاشته است.

حجت الاسلام حسنی با اشاره به برقراری امنیت عمومی، آزاد شدن نقدینگی و پول، بالا بردن تولید، باز گذاشتن دست مدیران و به اتمام رسیدن پروژه های عمرانی، اظهارداشت: با انجام این اقدامات یک دولت می تواند بگوید که خروجی خوبی داشته است.

وی بیان کرد: در حال حاضر آمار کشته های جاده ای کشور کمتر از یک زلزله با ریشتر بالا نیست.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید کشور به مسئله اخلاق که در بین مدیران موضوع مهمی است، اشاره کرد و افزود: مدیران باید با مردم و زیر گروه های خود خوش اخلاق باشند و این مسئله که نیاز به پول و اعتبار ندارد.

حجت الاسلام حسنی خاطرنشان کرد:  توقع نابجا مدیران از زیر مجموعه خود فساد زاست و همچنین باید از فرصت های خدمت استفاده کنید.

حجت الاسلام حسنی به 3 نوع از اخلاق مدیران اشاره و تاکید کرد: ارتباط مدیران با کارمندان خود نیز باید مانند هلیکوپتر باشد. یعنی اینکه از بالا نظاره گر کار آن ها باشد اما در عین حال در مواقع ضروری به سرعت فرود بیاید. رعایت مسائل اخلاقی توسط مدیر یک مجموعه یک اصل بسیار مهم است.

وی در انتهای صحبت های خود از دست اندرکاران برپایی یادواره ی شهدا تقدیر و تشکر به عمل آورد و این یادواره ها را واکسنی برای حفاظت از جامعه معرفی کرد.

انتهای پیام/ م.صادقی

دیدگاه شما در مورد : آرمان شهدا با تلاش مدیران در اجرای برنامه ها و مسئولیت ها حفظ می شود

آرمان شهدا با تلاش مدیران در اجرای برنامه ها و مسئولیت ها حفظ می شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS