امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 10:51:48
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 15440

تاریخ انتشار : 14/01/1394 - 20:08

نماینده مردم جویبار در مجلس:

دشمن همواره دسیسه‌های مختلفی را در سر دارد

نماینده مردم سوادکوه، سوادکوه‌شمالی، قائم‌شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس گفت: دشمن هیچ‌گاه ما را رها نمی‌کند و همواره دسیسه‌های مختلفی را در سر دارد.

دشمن همواره دسیسه‌های مختلفی را در سر دارد

به گزارش جویباران، به نقل از فارس، سید هادی حسینی با اشاره به اینکه مذاکرات هسته‌ای و موفقیت‌های آن حاصل مقاومت ملت ایران بوده است، اظهار کرد: از نظر ما دستاورد‌های بزرگی حاصل شده است که مذاکرات شبانه‌روزی سفیران ملت ایران در حقوق هسته‌ای ادامه مطالبات شهدای نظام جمهوری اسلامی بوده است.

وی با بیان اینکه نباید فرض را بر این بگیریم که دشمن ما را رها کرده است، افزود: دشمن هیچ‌گاه ما را رها نمی‌کند و همواره دسیسه‌های مختلفی را در سر دارد.

نماینده مردم سوادکوه، سوادکوه‌شمالی، قائم‌شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس با تاکید بر اینکه ملت ایران با همه قوا و به صورت صادقانه در مسیر مذاکرات هسته‌ای حضور دارد، خواستار رفتار صادقانه طرف‌های مقابل شد و خاطرنشان کرد: دین ما بر احترام و رعایت حقوق دیگران تاکید دارد و از دولت‌های دیگر هم انتظار دارند که حقوق ملت‌ها را محترم بشمارند.

حسینی در پاسخ به سئوال خبرنگاران درباره سخنان عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی درباره لزوم پاسخگویی وزیر امور خارجه برای موضوع مواد الحاقی در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: از همکاران تقاضا می‌کنم در بیان سخنان خود از هر‌گونه اختلاف و تفرقه دوری کنند و اگر موضوعی باید در مجلس بررسی شود، دیدگاه مجلس اصل است و دیدگاه‌های افراد باید به صورت مناسب و در زمان معین بیان شود.

نماینده سوادکوه و قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه موضوع هسته‌ای یکی از شاخص‌های همدلی و هم‌زبانی مقام معظم رهبری برای سال 94 است و دولت نیز قطعا موارد مورد نظر قانون برای مشورت و یا اعلام نظر مجلس شورای اسلامی را به مجلس خواهد آورد، گفت: دولت و وزیر امور خارجه امین نظام اسلامی هستند و به گفته وزیر خارجه برخی از جزئیات در زمان مناسب آن بیان می‌شود.

 

دیدگاه شما در مورد : دشمن همواره دسیسه‌های مختلفی را در سر دارد

دشمن همواره دسیسه‌های مختلفی را در سر دارد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS