امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 08:34:26
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1527

تاریخ انتشار : 13/09/1392 - 21:48

اختصاصی / عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفتگو با جویباران:

نباید با این گزارشات به مردم فشار وارد کنیم / مباحث کلی گزارش صد روزه راضی کننده بود

نماینده مردم جویبار،قائمشهر،سوادکوه و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید توجه داشته باشد که ارائه این گزارش ها باعث القای فشار و ناامیدی به مردم نشود.

نباید با این گزارشات به مردم فشار وارد کنیم / مباحث کلی گزارش صد روزه راضی کننده بود

سید هادی حسینی در گفتگو با خبرنگار جویباران، در خصوص انتقاد دکتر حسن روحانی از دولت گذشته در گزارش صد روزه ، گفت: وقتی دولت جدیدی مسئولیت را بر عهده می گیرد ، نباید فقط دولت های گذشته را نقد کند بلکه باید از کارهای مثبتی هم که دولت گذشته انجام داده است تقدیر نماید.

وی از مباحث کلی مطرح شده در گزارش عملکرد صدروزه ی دکتر روحانی ابراز رضایت کرد و افزود: دولت باید توجه داشته باشد که به واسطه این گزارشات موجب القای فشار روانی به مردم نشود.

نماینده مردم جویبار با اشاره به اینکه وجود مشکلات و کاستی ها نباید مانع کم کاری دولت شود اظهار داشت: دولت باید از سختی ها و کاستی های موجود درس بگیرد و از آن ها برای پیشرفت و ترقی استفاده نماید.

حسینی در رابطه با در آمدها و بدهکاری های دولت قبل گفت: وجود درآمد و بدهکاری های زیاد در دولت قبلی انکار ناپذیر است، چرا که فروش نفت در دولت قبلی بسیار خوب بود اما آغاز کردن پروژه های سنگین و با هزینه های بالا خلاف برنامه های جاری دولت موجب به بار آمدن این بدهکاری ها شد.

نماینده ی مردم جویبار و قائمشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شروع به کار خیلی از پروژه ها در دولت قبلی ضروری نبود، خاطر نشان کرد: هنگامی که پروژه هایی را که ضرورتی در بوجود آمدن آنها نیست شروع کنیم باید منتظر عواقبی همچون بدهی های زیاد در دولت باشیم.

وی در ادامه گفته های روحانی را در خصوص مسکن مهر تأیید کرد و مسکن مهر را یکی از عوامل اصلی تورم در جامعه معرفی کرد.

حسینی افزود: مسکن در اولویت اول نیازهای انسان قرار ندارد، بلکه اولویت اول نیاز به تولید است که منجر به اشتغال زایی شود، اگر اولویت بندی ها را اعمال کنیم خواهیم فهمید که اختصاص دادن 40 درصد از اعتبارات تولید به پروژه ی مسکن مهر ضروری نبود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان از توفقات صورت گرفته در ژنو ابراز امیدواری کرد و گفت: امیدواریم که توافقات انجام شده به تحول سیستم بانکی منجر شود، اما باید توجه داشت که این توافقات تنها گام اول است و اگر توافقاتی که صورت گرفته به مرحله عمل برسد طبق توافق نامه تحریم بانک ها منتفی و فضای اقتصادی متعادل در جامعه حکم فرما می شود.

انتهای پیام/م.صادقی

دیدگاه شما در مورد : نباید با این گزارشات به مردم فشار وارد کنیم / مباحث کلی گزارش صد روزه راضی کننده بود

نباید با این گزارشات به مردم فشار وارد کنیم / مباحث کلی گزارش صد روزه راضی کننده بود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS