امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 22:06:42
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1526

تاریخ انتشار : 13/09/1392 - 12:24

اختصاصی / معاون فرهنگی اداره کل ورزش وجوانان مازندران در گفتگو با جویباران مطرح کرد:

برگزاری کنگره 206 شهید ورزشکار استان مازندران در جویبار

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش وجوانان استان مازندران گفت: کنگره 206 شهید استان با نظر ستاد اجلاسیه ده هزار شهید مازندران 17 آذر در شهرستان جویبار برگزار می شود.

برگزاری کنگره 206 شهید ورزشکار استان مازندران در جویبار

مجتبی قدمی درگفتگو با خبرنگار جویباران، با اشاره به برگزاری کنگره 206 شهید ورزشکاراستان مازندران در جویبار اظهار داشت: برگزاري كنگره شهداي ورزشكار استان در راستاي اجلاسيه نهايي بیش از ده هزار شهيد استان مازندران برگزار می شود.اين برنامه ها و یادواره ها توسط ستاد كنگره ده هزار شهيد مازندران براي شهدا اقشار مختلف در سطح  استان برنامه ريزي شده است.

وی در خصوص انتخاب شهرستان جویبار به عنوان برگزار کننده اولین کنگره شهدای ورزشکار گفت: انتخاب مكان برگزاري یادواره شهدای ورزشکاراز سوي ستاد كنگره پيشنهاد و اعلام شد و شهرستان جويبار به جهت اینکه یکی از شهرستانهای مطرح ورزشی است، برای برگزاری اولین کنگره شهدای ورزشکار مازندران انتخاب شد.

معاون فرهنگی اداره کل ورزش وجوانان مازندران با اشاره به تشکیل ستاد برگزاری 206 شهید ورزشکار استان گفت: با توجه به اينكه مقوله ورزش و شهدا ورزشكار در این یادواره مطرح بود، مدير كل ورزش و جوانان به عنوان رئيس كنگره 206 شهيد ورزشكار و سرگرد برنتي مسئول بسيج ورزشكاران استان به عنوان دبير اين كنگره معرفي و در راستاي آن هم ستاد شهرستاني تشكيل شد.

وی با اشاره به برگزاری همزمان مراسم بزرگداشت 206 شهید ورزشکار استان و 300 شهید شهرستان جویبار تصریح کرد: رضا بذری به عنوان مداح و حجت‌الاسلام  حسنی جانشین نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید کشور به عنوان سخنران در این مراسم حضور دارند.

قدمی به اجرای برنامه های متنوع در حین برگزاری یادواره اشاره کرد و گفت: در ستاد شهرستانی این یادواره مقرر شد که برنامه هایی همچون برپايی نمايشگاه و فضا سازی مناسب كه تداعي كننده جبهه و جنگ باشد ، ايستگاه صلواتی و همچنین انجام حركات ورزشي در حین برگزاری مراسم اجرا شوند.

وی افزود: یکی دیگر از برنامه های مهم این یادواره دعوت از نفرات برتر و مطرح در رشته های مختلف ورزشی برای حضور در این مراسم بوده است.

معاون فرهنگی اداره کل ورزش وجوانان مازندران در پایان با اشاره به اینکه همه ما در قبال شهدا وظیفه زیادی داریم، خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری این مراسم ها و کنگره ها این است که در درجه اول بتوانيم به سهم خود ياد شهدا را گرامي بداريم و همچنین شرايطي ايجاد شود تا اقشار مختلف جامعه بويژه جوانان و ورزشكاران درسهایی که شهدا به ما دادند را فرابگیرند و در زندگی خود اجرا کنند.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : برگزاری کنگره 206 شهید ورزشکار استان مازندران در جویبار

برگزاری کنگره 206 شهید ورزشکار استان مازندران در جویبار

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS