امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 14:47:16
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1524

تاریخ انتشار : 12/09/1392 - 15:26

با ساخت غرفه های جدید؛

گسترش جمعه بازار جویبار بعد از 120 سال

سرپرست شهرداری جویبار از اعلام آمادگی بخص خصوصی و سرمایه گذاری این بخش برای ساخت غرفه های جدید در بازار هفتگی جمعه بازار این شهر خبر داد.

گسترش جمعه بازار جویبار بعد از 120 سال

به گزارش جویباران، شیدالله آقایی در خصوص ساماندهی جمعه بازار گفت: پیگیری برای ساماندهی وضعیت فروشندگان این بازار که قدمت 120 ساله دارد، از سال های پیش آغاز شد و اکنون با اعلام آمادگی سرمایه گذار برای در اختیار گذاشتن یک قطعه زمین هشت هزار متر مربعی در جوار این بازار برای ساخت غرفه های جدید، وارد مرحله تازه ای شده است.

وی وسعت فضای کنونی جمعه بازار جویبار را سه هزار متر مربع اعلام کرد و افزود: 170 غرفه باب در این بازار وجود دارد که جوابگوی تعداد زیاد فروشندگان حاضر در این بازار نیست.

سرپرست شهرداری جویبار گفت: ورود بخش خصوصی، کمک به افزایش فضای این بازار و ساخت غرفه های جدید در ساماندهی طرح جمعه بازار که از سه هفته پیش آغاز شده بود، تاثیر بسزایی دارد.

وی از آغاز عملیات ساخت غرفه های جدید جمعه بازار جویبار در سه ماه آینده از سوی بخش خصوصی خبرداد و افزود: طرح ساماندهی فروشندگان جمعه بازار جویبار هم که سال ها پیش مطرح شده بود، به علت پاره ای مشکلات و نبود هماهنگی اجرایی نشد.

سرپرست شهرداری جویبار اعلام کرد: با همکاری ارگان های مرتبط انتظامی ، شورای شهر ، شهرداری و فرمانداری، طرح ساماندهی فروشندگان جمعه بازار هم از سه هفته پیش آغاز شد.

وی ادامه داد: همسوب با اجرای این طرح تمامی دست فروشان در مبادی ورودی شهر که باعث ترافیک سنگین در این مسیر در روز های جمعه می شدند، جمع آوری و به داخل بازار در یک مکان جدید در کنار پل تاریخی هدایت شدند.

آقایی خط کشی و جدا سازی تمامی دست فروشان و عرضه کنندگان کالا و اجناس را بخشی از طرح ساماندهی برشمرد و گفت: با انجام این اقدامات، فضای این بازار برای خرید مردم که از اقصی نقاط استان به این بازار می آیند، فراهم شد.

سرپرست شهرداری جویبار گفت: در روزهای جمعه ، روز برپایی جمعه بازار جویبار، اکیپی از نیروهای شهرداری برای ساماندهی این بازار اعزام می شوند تا در ساماندهی فروشندگان این بازار اقدام و نظارت کنند.

منبع : ایرنا
دیدگاه شما در مورد : گسترش جمعه بازار جویبار بعد از 120 سال

گسترش جمعه بازار جویبار بعد از 120 سال

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS