امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 15:51:40
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1502

تاریخ انتشار : 10/09/1392 - 23:19

اختصاصی / مسئولان ورزشی مازندران بخوانند:

ابتکاری جدید از مسئولین ورزشی مازندران / اعزام تیمی با اراده به مسابقات کشوری، بدون سرمربی !

با اوضاع اقتصادی جامعه امروزی همه ی ما از محدودیت های پیش آمده در ادارات و نهاد ها با خبریم، حقوق کارمندان بعضی از ادارات به تاخیر می افتد ، احداث بودجه ها به حالت تعلیق در می آید اما در این گزارش اطلاعاتی از یک تیم ورزشی به شما ارائه می دهیم که به دلایل مشکلات اقتصادی حتی از داشتن مربی هم محرومند!

ابتکاری جدید از مسئولین ورزشی مازندران / اعزام تیمی با اراده به مسابقات کشوری، بدون سرمربی !

به گزارش خبرنگار جویباران، صبح امروز تیم والیبال نشسته ی بانوان استان مازندران عازم مسابقات کشوری والیبال نشسته شده است، اما اعضای این تیم از خدمات ارائه شده توسط فدراسیون و اداره ورزش وجوانان استان هیچگونه رضایتی نداشتند.

این تیم 12 نفره متشکل از ورزشکارانی با اراده است که با وجود محدودیت های پیش رو ، از موانع اقتصادی عبور کرده و چندین قهرمانی را در مسابقات کشوری به لوح افتخارات استان مازندران افزودند. اما باید از خود پرسید که آیا تقدیری از این ورزشکاران به عمل می آید؟

دو تن از اعضای این تیم که نخواستند نامشان در رسانه منتشر شود در خصوص مشکلات جاری تیم خود با خبرنگار ما به گفتگو پرداختند:

یکی از اعضای این تیم گفت: این اولین باری نیست که ما عازم این مسابقات هستیم، ما در سال های گذشته نیز حائز رتبه های برتر شدیم. در لیگ کشوری دو سال پیش سکوی نائب قهرمانی و سال گذشته سکوی قهرمانی را فتح کردیم. اما ...

وی افزود: در سال های گذشته 3 ماه قبل از برگزاری مسابقات یک مربی از سوی فدراسیون به منظور تمرین دادن و ایجاد آمادگی در ما انتخاب می شد و این حداکثر حمایتی بود که فدراسیون از ما به عمل می آورد. اما امسال به دلایلی که گفته میشود نداشتن منابع مالی می باشد از داشتن یک مربی هم محروم بوده ایم.

این عضو با پشتکار در ادامه خاطر نشان کرد: در اصول انسانی هر چه که توان افراد کمتر می شود ، مستحق توجه و کمک بیشتری است اما این عقیده هیچ جایگاهی در عملکرد مسئولین ما ندارد. تیم ما تنها نیاز به هزینه ی خوابگاه و غذا ندارد بلکه نیاز مهمتر ما یک مربی برای ایجاد آمادگی می باشد.

وی در پایان گفت: آیا مشکلات اقتصادی اختلالی در پرداخت هزینه به مربیان تیم والیبال ، کشتی یا فوتبال ایجاد می کند؟ یا این اختلالات و بهانه ها فقط مخصوص ناتوان ها و معلولین است؟

عضو دیگر این تیم در ارتباط با مشکلات پیش روی تیم گفت: مسابقات کشوری امسال در هرمزگان برگزار می شود و ما نیز باید از اینجا تا تهران را با اتوبوس طی کنیم تا به قطار خود برسیم، آیا مشکلات اقتصادی به اندازه ای است که مسئولین حاضر هستند 12 دختر معلول را با این همه محدودیت با اتوبوس و قطار به این مسافرت طولانی بفرستند؟؟

در پایان باید گفت، همانطور که امام علی (ع) در نهج البلاغه به مالک اشتر فرمودند ، از وظایف یک مدیر برقراری توازن و انصاف بین بخش های مختلف جامعه است و اگر کسی این انصاف را رعایت نکند به آن ها ظلم و ستم روا داشته است، آیا مسئولین مرتبط حق را بین تمامی رشته های ورزشی به طور یکسان تقسیم می کنند؟

انتهای پیام/م.صادقی

دیدگاه شما در مورد : ابتکاری جدید از مسئولین ورزشی مازندران / اعزام تیمی با اراده به مسابقات کشوری، بدون سرمربی !

ابتکاری جدید از مسئولین ورزشی مازندران / اعزام تیمی با اراده به مسابقات کشوری، بدون سرمربی !

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS