امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 21:16:22
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1487

تاریخ انتشار : 08/09/1392 - 16:27

حجت الاسلام قلی پور در نماز جمعه امروز جویبار:

حتی پس از انعقاد توافق ژنو نیز آمریکا را مستکبر می دانیم

امام جمعه شهرستان جویبار گفت: نباید تصور کنند که ما پس از توافقات انجام شده اسرائیل را به رسمیت می شناسیم یا آمریکا را به عنوان دوست خود بر می گزینیم. ما همچنان آمریکا را مستکبر و اسراییل را غاصب می دانیم.

حتی پس از انعقاد توافق ژنو نیز آمریکا را مستکبر می دانیم

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی پور در خطبه های نماز جمعه امروز به توافقات انجام شده در ژنو اشاره و خاطر نشان کرد: هیچکس نباید تصور کند که ما پس از توافقات انجام شده اسراییل را به رسمیت می شناسیم یا آمریکا را به عنوان دوست خود بر می گزینیم.

وی افزود: دشمنان باید بدانند که که ملت ایران شاگرد مکتب رهبری هستند که فرمود"من دیپلمات نیستم اما انقلابی هستم"، پس زمانی که آن ها عزت ملت ما را خدشه دار کنند ، ما با روحیه ی انقلابی قیام کرده و تا پای جان از خود مقاومت و ایستادگی نشان می دهیم.

خطیب نماز جمعه جویبار یادآور شد: امروز جامعه اسلامی بیش از هر چیز دیگر نیازمند وحدت ، همدلی و همکاری است.این نیاز تنها زمانی برطرف می شود که توجه همگان متوجه سخنان ، رهنمود ها و دستورات مقام معظم رهبری شود.

حجت الاسلام قلی پور در ادامه به سالروز شهادت امام سجاد (ع) اشاره و ضمن عرض تسلیت به تمامی شیعیان جهان گفت: امام سجاد (ع) حقیقتا مظلوم بود چرا که حکومت زمان او پر از خفقان بود به طوری که این شخصیت برجسته حتی اجازه سخنرانی نداشت.

وی افزود: اما با این وجود امام سجاد (ع) تمام تلاش خود را برای احیای فرهنگ نبوی انجام داد. از جمله کار هایی که وی در این راستا انجام داد می توان به نقل احادیث پیامبر ، دعا ، مناجات ، دعای مکارم الاخلاق و ... اشاره کرد.

امام جمعه ی شهرستان جویبار در ادامه ی خطبه به مناسبت دیگر این هفته یعنی شهادت آیت الله مدرس اشاره و درباره ی شخصیت وی گفت: وی عالمی فرزانه ،بصیر و شجاع بود.وی حتی پس از ضایع شدن حقش در رای گیری یا تبعید شدن ، از فریاد عدالت خواهی و ظلم ستیزی دست بر نداشت تا اینکه دشمنان راهی را جز ترور موثر نیافتند.

وی در پایان تاکید کرد: 10 آذر که سالروز شهادت این عالم بزرگوار است ، روز مجلس نام گرفت.امروزه نمایندگان مجلس نیز باید حق گویی ، حق محوری ، ایستادگی در مقابل زیاده خواهی و ساده زیستی را از آیت الله مدرس الگو بگیرند.

انتهای پیام /م.صادقی

دیدگاه شما در مورد : حتی پس از انعقاد توافق ژنو نیز آمریکا را مستکبر می دانیم

حتی پس از انعقاد توافق ژنو نیز آمریکا را مستکبر می دانیم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS