امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 00:52:45
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1445

تاریخ انتشار : 05/09/1392 - 12:21

اختصاصي / حجت الاسلام قلي پور در جمع بسيجيان جويبار:

توافق نامه ژنو نشان از شكست دشمن در برابر حق مسلم ايرانيان مي باشد

امام جمعه شهرستان جويبار گفت : اگر مي بينيد 6 كشور با ايران مذاكره ميكنند و در آخر مجبور مي شوند كه توافقي را امضاء كنند كه به نفع ايران باشد به دليل داشتن روحيه بسيجي مردم ايران است.

توافق نامه ژنو نشان از شكست دشمن در برابر حق مسلم ايرانيان مي باشد

به گزارش خبرنگار جويباران، حجت الاسلام قلي پوردر جمع بسيجيان شهرستان جويبار ضمن تبريك سالروز تشكيل بسيج مستظعفين گفت: آنچه كه سبب شد اميرمومنان 25 سال خانه نشين شد، آنچه كه سبب شد امام حسن (ع) صلح با معاويه را قبول كند، آنچه كه واقعه كربلا را به وجود آورد به علت كمبود و نداشتن يار بود اما امروز به بركت فرمان تاريخي امام راحل مبني بر تشكيل بسيج ولي فقيه ما از داشتن يار محروم نيست بلكه اين بسيجيان طي اين 35 سال هميشه لبيك گوي ولي فقيه خود بودند.

وي افزود: بسيجي يعني جامع همه فضائل وكمالات، اگر بحث امانت داري است بسيجي امانت دار واقعي است، اگر بحث پيروي از ولي امر مسلمين است او پيش قراول است، اگر در بحث علم و دانش است علم آموزي او بيشتر است، اگر بحث عفت و پاكدامني است بسيجي از همه پاكدامن تر است. با اين بصيرت و ايستادگي ونهراسيدن از دشمن است، كه در طول 35 سال در همه عرصه ها  دشمنان را مجبور به شكست كرده است.

امام جمعه شهرستان جويبار تصريح كرد: اگر مي بينيد در روز گذشته توافق نامه اي در ژنو امضاء مي شود، اين مسئله به دليل داشتن همين روحيه بسيجي مردم ايران است.

وي در پايان خاطر نشان كرد: تا وقتي كه فرهنگ بسيجي در جامعه حاكم باشد و اطاعت از ولي فقيه زمان در جامعه برپا باشد شما مطمئن باشيد دشمنان ما در همه عرصه ها شكست خواهند خورد.

سرهنگ خادم : شهدا ميوه هاي بسيج هستند

سرهنگ علي خادم فرمانده سپاه ناحيه جويبار در جمع بسيجيان طي يك سخنراني كوتاه به ويژگي هاي شاخص بسيج پرداخت و تصريح كرد: بسيج شجره طيبه مباركي است كه ريشه اش در عمق اعتقادات مردم و شاخه هاي آن تا عرش پر كشيده است و ميوه هاي آن هم شهداي عزيز مي باشند.

وي برخورد ايران با دشمنان را مهمترين مقطع تاريخي دانست و افزود: امروز ما در مهمترين مقطع زماني در برخورد با دشمنان قرار داريم هرچه اين حضور شما پر شكوه تر و با نشاط تر باشد در صحنه هاي سياسي و فرهنگي دشمنان ما مأيوس تر خواهند شد.

فرمانده سپاه ناحيه جويبار در پايان خاطر نشان كرد: امروز دشمنان جنگ نرم را با ما آغاز كرده است كه سلاح آن ايمان و عقيده است و بسيج ما افتخار دارد كه با بصيرت و يقين در همانند سدي محكم در برابر توطئه هاي استكبار جهاني مي ايستد.

انتهاي پيام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : توافق نامه ژنو نشان از شكست دشمن در برابر حق مسلم ايرانيان مي باشد

توافق نامه ژنو نشان از شكست دشمن در برابر حق مسلم ايرانيان مي باشد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS