امروز سه شنبه 28 آذر 1396
ساعت 00:01:11
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 14325

تاریخ انتشار : 26/12/1393 - 07:07

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت در گفت‌وگو با جویباران:

نظارت بر بازار در ایام عید نیز فعال است/توزیع مواد غذایی تنظیم بازار در چهار فروشگاه

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت جویبار گفت: با حضور بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت جویبار در ایام نوروز، نظارت بر بازار در این ایام فعال خواهد بود.

نظارت بر بازار در ایام عید نیز فعال است/توزیع مواد غذایی تنظیم بازار در چهار فروشگاه

محمود فیروزجایی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران از فعال بودن نظارت بر بازار در ایام تعطیل عید نوروز خبر داد و اظهار داشت: مأموران بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت جویبار در ایام تعطیل عید نوروز و در دو نوبت صبح و عصر با حضور در اداره و سطح بازار نسبت به گزارش‌ها و شکایات مردمی اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

وی افزود: با هماهنگی های لازم در ایام تعطیل تعدادی از واحدهای خبازی، تعمیرگاه‌های خودرو، رستوران‌ها و اغذیه فروشان فعالیت خواهند کرد تا مردم عزیز در این ایام دچار مشکل نشوند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت جویبار از فعالیت 13 واحد خبازی در ایام نوروز خبر داد و تصریح کرد: چهار فروشگاه مواد غذایی نیز اقلام مواد غذایی تنظیم بازار را بین مردم توزیع خواهند کرد.

وی در ادامه به نظارت‌های این اداره در سال 93 اشاره کرد و گفت: از 5950 واحد صنفی در سال 93 بازرسی به عمل آمد که از این تعداد 385 واحد به ارزش بیش از 342 میلیون ریال تخلف شناسایی شد.

فیروزجایی با بیان اینکه در سال 93 دو هزار مورد بازرسی از واحدهای خبازی شد، عنوان کرد: از این بازرسی ها 23 واحد خبازی به ارزش بیش از 29 میلیون ریال به عنوان متخلف شناسایی شدند.

وی از فعال بودن پنج واحد تولیدی در امر صادرات کالا به کشورهای همسایه خبر داد و افزود: در سال 93 بیش از 50 میلیون دلار صادرات از جویبار به کشورهای همسایه انجام شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت جویبار ادامه داد: بیش از 95 درصد از صادرات جویبار توسط شرکت تولیدی جویبار لوله انجام شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دو شرکت کاسپین لوله طبرستان و کارخانه آرد نمونه جویبار نیز توانستند گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان را اخذ کنند.

دیدگاه شما در مورد : نظارت بر بازار در ایام عید نیز فعال است/توزیع مواد غذایی تنظیم بازار در چهار فروشگاه

نظارت بر بازار در ایام عید نیز فعال است/توزیع مواد غذایی تنظیم بازار در چهار فروشگاه

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS