امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 05:06:36
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1375

تاریخ انتشار : 01/09/1392 - 16:24

حجت الاسلام قلی پور در نماز جمعه امروز جویبار:

در برابر دشمنان یک گام هم عقب نشینی نخواهیم کرد

امام جمعه شهرستان جویبار گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند ما برای خود خط قرمز هایی داریم و در مقابل دشمن ایستاده و یک گام هم عقب نشینی نمی کنیم.

در برابر دشمنان یک گام هم عقب نشینی نخواهیم کرد

به گزارش خبرنگار جویباران،حجت الاسلام و المسلمین محمد اسماعیل قلی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته پیرامون مذاکرات انرژی هسته ای گفت: همانگونه که حضرت آقا فرمودند ما برای خود خط قرمز هایی داریم ودر مقابل دشمن ایستاده و یک گام هم عقب نشینی نخواهیم کرد.

وی عمل فرانسه و دیگر کشور ها را ناشی از عدم عبرت پذیری آن ها از گذشته اعلام و خاطر نشان کرد: رییس جمهور فرانسه باید بداند که استفاده از طناب اسرائیل سر انجامی جز سقوط و شکست نخواهد داشت.

حجت الاسلام قلی پور افزود : بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری ما نمی خواهیم آغاز کننده جنگ باشیم اما اگر جنگی رخ دهد ، ما این غده ی سرطانی را برای همیشه از روی زمین محو خواهیم کرد به همین دلیل همه ی کشور ها باید بدانند که برخورد ایران با معترضین و مستکبرین خرد کننده خواهد بود.

وی در ادامه به مناسبت هفته بسیج اشاره و تصریح کرد: به گفته ی رهبر فرزانه " عظیم ترین و ماندگارترین یادگار امام (ره) بسیج است"متاسفانه ما آنگونه که شایسته است جایگاه بسیج و بسیجیان را درک نکرده ایم. بسیجیان چنان جایگاهی دارند که مقام معظم رهبری خواستار محشور شدن با آنان را دارند.

امام جمعه شهرستان جویبار پیرامون ویژگی های بسیج و بسیجیان با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: بسیج نیروی کار آمد برای همه ی میدان ها ، نماد وحدت مقدس ملت ، بهترین مدافع اسلام و انقلاب ، نمونه ی اخلاق و رعایت مقررات است.

حجت الاسلام قلی پور در پایان خطبه ها یادآور شد: ما باید حلقه های صالحین را بیش از پیش جدی بگیریم، در این حلقه ها باید از روحانیون ماهر برای القای معارف و مفاهیم به بسیجیان استفاده شود، ما باید توجه داشته باشیم که آن لشگر 20 میلیونی باید به واسطه توجه به حلقه های صالحین به لشگر 50 میلیونی تبدیل شود.

انتهای پیام/م.صادقی

دیدگاه شما در مورد : در برابر دشمنان یک گام هم عقب نشینی نخواهیم کرد

در برابر دشمنان یک گام هم عقب نشینی نخواهیم کرد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS