امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 20:35:55
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1351

تاریخ انتشار : 01/09/1392 - 13:21

مسابقات کشتی آزاد - رده سنی خردسالان مازندران

کسب بیشترین پیروزی توسط کشتی گیران جویباری

نخستین دوره مسابقات کشتی آزاد رده سنی خردسالان کمتر از 11سال باعنوان «پهلوانک های مازندران» که در آمل برگزارشد، با کسب بیشترین پیروزی برای کشتی گیران تیم گیلخوران جویبار به پایان رسید.

کسب بیشترین پیروزی توسط کشتی گیران جویباری

به گزارش جویباران، به نقل از ایرنا، در پایان دور نخست این مسابقات که به میزبانی هیات کشتی شهرستان آمل پنجشنبه شب درخانه کشتی جهان پهلوان قاسم رضایی این شهرستان برگزار شد ، آزادکاران جویباری در وزن های 38 و 42کیلوگرم صاحب دو مقام قهرمانی شدند.

در رقابت های روز نخست وپنج وزن اول تعداد 115کشتی گیر خردسال از 32شهر مازندران به روی تشک رفتند، در وزن 30کیلوگرم محمدعلی عموزاده از بهشهر با برتری برابر مهدی ویسی از کلاردشت به مقام قهرمانی دست یافت.

در وزن 32کیلوگرم دانیال کاشی از قائمشهر برابر سعیداسکندری از پل سفید در دو وقت مسابقه صاحب برتری شد و بر سکوی نخست ایستاد.

در وزن 35کیلوگرم دیدار عرفان الهی تنکابن و محسن لوچ نژاد با بهشهر با قهرمانی کشی گیر تنکابنی به پایان رسید.

در وزن های 38 و 42کیلوگرم امیرحسین فیروزپور و سیدحسن رضایی هر دو از تیم گیلخوران جویبار به ترتیب برابر علی اکبرفضلی از خلیل شهربهشهر و محمدحسین کاویانی از بابلسر مقام های قهرمانی را به خود اختصاص دادند.

همچنین 105کشتی گیر پنج وزن دوم این رقابتها در وزن های 47- 53- 59 – 66 و 75 کیلوگرم روز جمعه در درخانه کشتی جهان پهلوان قاسم رضایی آمل برگزار می شود.

رییس هیات کشتی شهرستان آمل گفت: مسابقات کشتی پهلوانک های مازندران نخستین دوره استانی آن که در آمل درحال برگزاری است، در کشور سابقه نداشته است.

قدرت اله نهاوندیان افزود: این رقابتها باعث شناسایی استعدادهای کشتی از رده های سنی خردسالان و با هدف پشتوانه سازی تیم های نونهالان ونوجوانان در آینده برگزار می شود.

نفرات اول تا سوم این رقابتها به اردوی آماده سازی تیم منتخب مازندران برای شرکت مسابقات قهرمانی پهلوانک های کشور اعزام خواهند شد.

دیدگاه شما در مورد : کسب بیشترین پیروزی توسط کشتی گیران جویباری

کسب بیشترین پیروزی توسط کشتی گیران جویباری

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS