امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 08:10:21
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1323

تاریخ انتشار : 30/08/1392 - 11:10

اختصاصی / صبح امروز صورت گرفت:

برگزاری ستاد یادواره شهدای ورزشکار استان مازندران در جویبار

ستاد برگزاری اولین یادواره شهدای ورزشکار استان مازندران در جویبار برگزار شد.

برگزاری ستاد یادواره شهدای ورزشکار استان مازندران در جویبار

به گزارش خبرنگار جویباران، ستاد برگزاری اولین یادواره شهدای ورزشکار استان مازندران با محوریت شهرستان جویبار در دفتر امام جمعه این شهرستان و با حضور مسئولین ادارات برگزار شد.

سرهنگ خادم فرمانده سپاه ناحیه جویبار در این جلسه گفت: یادواره شهدای ورزشکار استان مازندران 17 آذر در مصلی الغدیر شهرستان جویبار برگزار می شود.

وی افزود: در قسمت فرهنگی وتبلیغات این یادواره باید 3 محور مورد توجه قرار بگیرد که اولین محور اطلاع رسانی و فعالیت بسیج ورزشکاران در سطح استان، دوم انجام کارهای فرهنگی در سطح شهرستان جویبار و سوم انجام فضاسازی مصلی الغدیر جویبار می باشد.

مسئول برگزاری یادواره شهدای ورزشکار استان از ایجاد 10 غرفه نمایشگاهی قبل از برگزاری یادواره خبر داد و گفت: یکی از کارهای متنوع و فرهنگی که قرار است قبل از برگزاری یادواره انجام پذیرد ایجاد غرفه های نمایشگاهی در ابتدای مسیر مصلی الغدیر می باشد این نمایشگاه ها با موضوعات مختلف اجتماعی و فرهنگی ایجاد خوهند شد.

وی از حضور شخصیت های برجسته کشوری و استانی در این یادواره خبر داد و افزود: با توجه به اینکه شخصیت های برجسته کشوری ، لشگری و استانی در این یادواره قرار دارند این مراسم از شبکه استانی و هم از شبکه یک صدا وسیما پخش خواهد شد.

سرهنگ خادم برگزاری این یادواره ها را پادویی شهدا خواند و تأکید کرد: شهدا میزبان این یادواره ها خواهند بود و هرکاری که در این زمینه انجام شود افتخار و پادویی شهدا خواهد بود.

یادواره شهدا خنثی کننده هجمه های فرهنگی دشمنان می باشد

حجت الاسلام قلی پور امام جمعه شهرستان جویبار نیز در این جلسه اظهار داشت: فلسفه برپایی یادواره های شهدا ایجادصمیمیت و یادآوری شهدا به نسل جوان می باشد.

وی با اشاره به این نکته که برگزاری یادواره شهدا کاری کوچک در مقابل رشادت های آن بزرگواران می باشد تصریح کرد: یک یادواره شهدا گاهی اوقات تا 10 سال هجمه های دشمنان را خنثی میکند، به همین دلیل برگزاری یادواره های شهدا بسیار مهم می باشد.

امام جمعه جویبار تصریح کرد: شهدا شاگرد اول های کلاس امام زمان(عج) بوده اند اما درب این کلاس بسته نشده است به همین دلیل ماهم باید با برگزاری یادواره های شهدا در این کلاس عشق ثبت نام می کنیم.

مسئول ستاد برگزاری اولین یادواره شهدای ورزشکار استان با اشاره به اینکه نباید از پول های شبهه ناک برای برگزاری یادواره ها استفاده کرد افزود: اگر در برگزاری یادواره های شهدا استانی و شهرستانی اداره ای پول یا هزینه کردی در این خصوص ندارد نیازی نیست که از مازاد بودجه خود هزینه ای در مورد یادواره انجام دهد چرا که خود شهدا هم راضی به این مسائل نیستند.

وی در پایان به چند نکته مهم در مورد برگزاری این یادواره شهدا استانی در جویبار اشاره کرد و گفت: از نکات مهمی که باید در مورد این یادواره متذکر شوم این است که، اول اطلاع رسانی باید افزایش یابد، دوم ظرفیت های ورزشی و توانمندی های شهرستان را در این یادواره نشان دهید و سومین نکته اینکه شهدای خود شهرستان را در قالب های مختلف به مردم بشناسانید.

به گزارش جویباران، اولین یادواره شهدای ورزشکار استان مازندران 17 آذر در مصلی الغدیر شهرستان جویبار برگزار خواهد شد.

دیدگاه شما در مورد : برگزاری ستاد یادواره شهدای ورزشکار استان مازندران در جویبار

برگزاری ستاد یادواره شهدای ورزشکار استان مازندران در جویبار

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS