امروز یکشنبه 01 بهمن 1396
ساعت 20:09:39
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1227

تاریخ انتشار : 20/08/1392 - 09:31

ليگ دسته دوم كشور:

تساوی شهرداری جویبار مقابل ماشین سازی در تبریز / سومين تساوي شاگردان فكري

تیم فوتبال شهداری جویبار به سومین پیاپی خود در لیگ دسته دوم فوتبال کشور دست یافت.

تساوی شهرداری جویبار مقابل ماشین سازی در تبریز / سومين تساوي شاگردان فكري

به گزارش جويباران، از هفته پنجم لیگ دسته دوم فوتبال کشور عصر امروز تیم شهرداری جویبار در تبریز مقابل ماشین سازی با نتیجه تساوی بدون گل متوقف شد.

نیمه اول این دیدار با  حمله دقیقه 10 ماشین سازان آغاز شد . حسین پوراسدالله مهاجم تیم ماشین سازی تبریز با جا گذاشتن دو مدافع شهرداری جویبار می رفت دروازه این تیم را باز کند اما شریفی ، دروازبان تیم شهرداری جویبار  ضربه محکم و فنی این بازیکن را از روی خط دروازه بیرون کشید.

در ادامه این شاگردان محمود فکری بودند که توپ و میدان را در دست گرفتند و در دقیقه 24 بازی می توانستند به اولین گل این دیدار دست یابند ولی کاظم حسین زاده توپی را که از روی نقطه کرنر ارسال شده بود از سه قدمی دروازه به اوت زد تا آه از نهاد نیمکت نشینان جوبباری بلند شود.

دقیقه 35 بازی نیز همین بازیکن می رفت یکبار دیگر بخت خود را برای به ثمر رساندن گل امتحان کند ولی ضربه سر او در محوطه 6 قدم حریف در دستان دروازبان تیم ماشین سازی جای گرفت تا نیمه اول دیدار بدون گل خاتمه یابد.

شهرداری چی های جویباری که دوست نداشتند به سومین تساوی پیاپی خود دست یابند نیمه دوم بازی را نیز هجومی آغاز کردند و در دقیقه 55 بازی می رفتند تا به اولین گل خود دست یابند ولی ضربه سر کامران فدائی از روی خط دروازه به بیرون کشیده شد.

در ادامه حملاتی را از سوی ماشین سازی شاهد بودیم که دفاع مستحکم شهرداری جویبار مانع هر گونه خلق موقعیتی روز دروازه این تیم شد .

در دقیقه 75 بازی باز هم شهرداری جویبار صاحب یک موقعیت خطرناک شد که نتیجه ای برای این تیم نداشت . شوت سرکش رضا مدانلو دفع ناقص مدافعان حریف را در پی داشت و رضا حسن زاده نیز با ریباند خود شوت محکمی روانه دروازه این تیم کرد که توپ پس از برخورد به دروازبان و مدافع حریف به اوت رفت تا این دیدار بدون رد و بدل شدن گلی خاتمه یابد.

گفتنی است تیم شهرداری جویبار با این تساوی 3 امتیازی شد تا با 2 بازی کمتر نسبت به سایر حریفان در نیمه پائین جدول قرار گیرد.

منبع : مازند ليگ
دیدگاه شما در مورد : تساوی شهرداری جویبار مقابل ماشین سازی در تبریز / سومين تساوي شاگردان فكري

تساوی شهرداری جویبار مقابل ماشین سازی در تبریز / سومين تساوي شاگردان فكري

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS