امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 03:46:57
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 12147

تاریخ انتشار : 03/12/1393 - 12:01

مسوول برگزاری مسابقات فوتسال المپیاد کارگران کشور:

جویبار میزبان شایسته ای برای مسابقات فوتسال کارگران کشور خواهد بود

مسوول برگزاری مسابقات فوتسال المپیاد کارگران کشور گفت : جویبار با مشارکت همه جانبه دستگاه های اجرایی، میزبان شایسته ای برای برگزاری مسابقات فوتسال المپیاد کارگران کشور خواهد بود.

جویبار میزبان شایسته ای برای مسابقات فوتسال کارگران کشور خواهد بود

به گزارش جویباران، محمد مدانلو اظهار داشت: جویبار همواره در میزبانی مسابقات ورزشی سربلند بوده است و اکنون نیز می خواهیم بار دیگر توانمندی ها و ظرفیت های شهرستان در برگزاری این رویدادمهم ورزشی را به کشور ثابت کنیم.

وی افزود: باید همه دستگاه‌ها براساس وظایف مشخص شده در آماده سازی شرایط میزبانی همکاری کنند و تا ششم اسفندماه امسال تمامی نواقص موجود برطرف شود.

مسئول برگزاری مسابقات فوتسال المپیاد کارگران کشور از تشکیل کمیته های اجرایی، رسانه، حمل ونقل، درمان، امنیت، پشتیبانی مسابقات و نظارت و بازرسی برگزاری این مسابقات در جویبار خبر داد و گفت: هم اکنون تمامی امکانات و فضا برای برگزاری مناسب این مسابقات در شهرستان فراهم است.

وی تعداد ورزشکاران و تیم های شرکت کننده در مسابقات فوتسال کارگران کشور را 70 نفر در قالب چهار تیم اعلام کرد و افزود: تیم شهرداری ساری بعنوان نماینده مازندران دراین رقابت ها شرکت می کند .

مدانلو تصریح کرد: سالن ورزشی مرحوم شریفی که متعلق به اداره آموزش و پرورش جویبار است، به عنوان یکی از بهترین سالن‌های ورزشی شهرستان برای برگزاری این مسابقات در نظر گرفته شد.

وی همچنین مجتمع‌های رفاهی ساحل چپکرود جویبار را به عنوان محل اسکان تیم‌ها اعلام کرد و افزود:سعی شده تا فضای مناسب و خوبی را برای اسکان تیم های شرکت کننده در این مسابقات در نظر گرفته شود.

کفتنی است، نخستین المپیاد فرهنگی ورزشی کارگران کشور هشتم و نهم اسفندماه امسال در مازندران برگزار می شود.

به گزارش جویباران، ورزشکاران برتر و منتخب المپیاد ورزشی کارگران کشور سال آینده به مسابقات ورزشی کارگران جهان در کشور ایتالیا اعزام خواهند شد.

دیدگاه شما در مورد : جویبار میزبان شایسته ای برای مسابقات فوتسال کارگران کشور خواهد بود

جویبار میزبان شایسته ای برای مسابقات فوتسال کارگران کشور خواهد بود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS