امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 06:18:36
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1183

تاریخ انتشار : 16/08/1392 - 19:34

اختصاصی/ فرماندار جویبار در گفتگو با جویباران مطرح کرد:

آغاز ایجاد صنعت دریایی در جویبار قبل از پایان سال / عدم اختصاص بودجه کافی در دولت جدید

فرماندار شهرستان جویبار گفت: به دلیل عدم اختصاص اعتباراتی که از سوی استان و کشور تعهد شده بود ، این پروژه ساکن ماند اما تا پایان سال 92 ایجاد صنعت دریایی در جویبار آغاز می شود.

آغاز ایجاد صنعت دریایی در جویبار قبل از پایان سال / عدم اختصاص بودجه کافی در دولت جدید

امید نیک نژاد در گفتگو با خبرنگار جویباران پیرامون رکود در ایجاد صنعت دریایی در جویبار گفت: به دلیل عدم اختصاص اعتباراتی که از سوی استان و کشور تعهد شده بود ، این پروژه ساکن ماند اما تا پایان سال 92 ایجاد صنعت دریایی در جویبار آغاز می شود.

وی از دیدار دوباره ی آقای کربلایی رییس صنعت دریایی کشورازمحل احداث این پروژه خبر داد و گفت: طی جلسه ای که پس از بازدید در روز سه شنبه 7 آبان برگزار گردید ، رایزنی هایی انجام شد که به توافقاتی مبنی بر اختصاص اعتبار به این پروژه انجامید.

نیک نژاد افزود: اعتبارات مصوب که برای اختصاص به این پروزه در نظر گرفته شده بود ، مبلغ 10 میلیارد تومان بود اما به دلیل مشکلات اقتصادی و اعتباراتی کشور، مبلغ مصوبه به 4 میلیارد تومان تغییر یافت. این مبلغ باید از منابع داخلی وزارت دفاع و منابع استانی به این پروژه تعلق بگیرد اما تا به حال اتفاقی نیافتاده است.

فرماندار شهرستان جویبار در رابطه با اهمیت ایجاد صنعت دریایی در جویبار گفت: این پروژه در استان مازندران بی سابقه است چرا که صنعت دریایی در گیلان و بندر انزلی وجود دارد اما در استان مازندران وجود ندارد. این پروژه موجب به چرخش در آمدن چرخ صنعت در جویبار می شود.

امید نیک نژاد درپایان خاطر نشان کرد: کارگاه های کوچک ادوات و به خصوص ادوات کشاورزی در جویبار در حال انجام فعالیت می باشند. با آغاز کار این صنعت ، ادوات لازمه از همین کارگاه ها و افراد جویباری تهیه می شود که نتیجه ی آن اشتغال زایی در سطح شهرستان است.

انتهای پیام/ م.صادقی

دیدگاه شما در مورد : آغاز ایجاد صنعت دریایی در جویبار قبل از پایان سال / عدم اختصاص بودجه کافی در دولت جدید

آغاز ایجاد صنعت دریایی در جویبار قبل از پایان سال / عدم اختصاص بودجه کافی در دولت جدید

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS