امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 21:56:09
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 11395

تاریخ انتشار : 25/11/1393 - 08:13

رقابت‌های کشتی جام تختی - کرمانشاه

قهرمانی حسن یزدانی/سومی ایمان صادقی/پنجمی عزت الله اکبری و حذف رضا مظفری

رقابت‌های کشتی جام جهان پهلوان تختی در حالی به پایان رسید که چهار کشتی گیر جویباری حاضر در این رقابت‌ها موفق به کسب یک مدال طلا و یک مدال برنز شدند.

قهرمانی حسن یزدانی/سومی ایمان صادقی/پنجمی عزت الله اکبری و حذف رضا مظفری

به گزارش خبرنگار ورزشی جویباران، سی و پنجمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام تختی روزهای 23 و 24 بهمن ماه در سالن امام خمینی(ره) کرمانشاه برگزار شد و تیم‌های کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی ایران قهرمان شدند.

اما در تیم منتخب کشتی آزاد ایران چهار کشتی گیر جویباری حضور داشتند که با توجه به تغییر وزن از بین این چهار نفر فقط دو کشتی گیر موفق به کسب مدال شدند.

در وزن 61 کیلوگرم ایمان صادقی قهرمان جوانان جهان حضور داشت که در دیدار نیمه نهایی نتوانست حریف بهنام احسان پور دیگر کشتی گیر مازندرانی شود و به دیدار رده بندی راه یافت. وی در این مرحله با شکست حریف خود توانست به مدال برنز این مسابقات دست یابد.

در وزن 70 کیلوگرم حسن یزدانی دیگر نماینده شهرستان جویبار در این مسابقات که سابقه قهرمانی جوانان جهان را در کارنامه خود دارد مقتدرانه تمامی حریفان خود را در این دوره از مسابقات شکست داد و به فینال راه یافت. وی در مرحله فینال نیز اجازه قدرت نمایی به ایمان رحمانی‌زاده را نداد و با نتیجه 11 بر صفر بر این حریف غلبه کرد و به مدال طلا دست یافت.

در وزن 74 کیلوگرم رضا مظفری سومین نماینده جویبار نتوانست کشتی‌های خوبی از خود به نمایش بگذارد و در همان مراحل ابتدایی از دور مسابقات حذف شد.

در وزن 86 کیلوگرم عزت الله اکبری نایب قهرمان جهان که به تازگی به این وزن آمد با کشتی‌های خوب خود به مرحله نیمه نهایی راه یافت اما در این مرحله از میثم مصطفی جوکار با تجربه شکست خورد و به دیدار رده بندی راه یافت.

اکبری در دیدار رده بندی نیز به یک حریف قدر و با تجریه دیگر در وزن 86 کیلوگرم یعنی احسان امینی رسید و با اینکه کشتی خوبی در این دیدار به نمایش گذاشت اما در پایان با نتیجه 6 بر 4 از وی شکست خورد و به مقام پنجمی مشترک این دوره از مسابقات بسنده کرد.

رده بندی انفرادی کشتی آزاد رقابت‌های جام جهان پهلوان تختی به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: 1- یونس سرمستی (ایران) 2- مصطفی دامادی (ایران) 3- تومار ساندیپ (هند) و رضا اطری (ایران) 5- اوتاری گوگوا (گرجستان) و فرهاد جلائی (ایران)

61 کیلوگرم: 1- بهنام احسان پور (ایران) 2- آرش دنگسرکی (ایران) 3- بکا لومیتادزه (گرجستان) و ایمان صادقی (ایران) – هارپول (هند) و گالیب علی اف (آذربایجان)

65 کیلوگرم: 1- سید احمد محمدی (ایران) 2- علی اصغر جبلی (ایران) 3- محمد مهدی یگانه جعفری (ایران) و سعید صالحی (ایران) 5- جون کوم سو (کره شمالی) و ناریک سیرونیان (ارمنستان)

70 کیلوگرم: 1- حسن یزدانی (ایران) 2- ایمان رحمانی زاده (ایران) 3- عباس یزدانی (ایران) و مسعود کمروند (ایران) 5- اشکان پوقوسیان (ارمنستان) و سعید داداش پور (ایران) با توجه به اینکه حریف گرجستانی در دیدار مقابل یزدانی حاضر نشد.

74 کیلوگرم: 1- پیمان یاراحمدی (ایران) 2- جامبر کویلاشویلی (گرجستان) 3- بهمن تیموری (ایران) و محمد مکتب دار (ایران) 5- زوراب اربوتسوناشویلی (گرجستان) و مرتضی رضایی قلعه (ایران)

86 کیلوگرم: 1- میثم مصطفی جوکار (ایران) 2- علیرضا کریمی (ایران) 3- احسان امینی (ایران) و داویت مارساگیشویلی (گرجستان) 5- عزت الله اکبری و ابراهیم یوسف اف (آذربایجان)

97 کیلوگرم: 1- الیزبار اودیکادزه (گرجستان) 2- حسن رحیمی (ایران) 3- والری آندریتسف (اوکراین) و سید محسن ابراهیمی (ایران) 5- امین الحمید (مصر) و اباذر اسلامی (ایران)

125کیلوگرم: 1- پرویز هادی (ایران) 2- جعفر شمس ناتری (ایران) 3- امین طاهری (ایران) و یداله محبی (ایران) 5- دیمیتار کومچف (بلغارستان) و هیتندر (هندوستان)

دیدگاه شما در مورد : قهرمانی حسن یزدانی/سومی ایمان صادقی/پنجمی عزت الله اکبری و حذف رضا مظفری

قهرمانی حسن یزدانی/سومی ایمان صادقی/پنجمی عزت الله اکبری و حذف رضا مظفری

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS