امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 22:15:35
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 11207

تاریخ انتشار : 22/11/1393 - 22:28

وزیر کشور: دشمن در موضوع هسته ای به ما محتاج است/برقراری ارتباط با ایران موضوع همه کشورها است

وزیر کشور گفت: دشمن در موضوع هسته ای به ما محتاج است، آنها اراده ملت ما را دیدند، رهبر انقلاب، به‎عنوان اولین هدایت‎کننده مذاکره هسته‌ای سیاست‎گذاری و خطوط قرمز را تعیین می‎کند.

وزیر کشور: دشمن در موضوع هسته ای به ما محتاج است/برقراری ارتباط با ایران موضوع همه کشورها است

به گزارش جویباران، به نقل از بلاغ، عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز به عنوان سخنران ویژه 22 بهمن، در جمع مردم ساری با تبریک ایام‎الله دهه فجر و با سلام و درود به ارواح طیبه شهدا، امام راحل و آرزوی سلامتی برای رهبر انقلاب و درود بر مردم مازندران اظهار داشت: به لطف نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران در خدمت مردم استان هستم.

وی افرود: مردم برگ زرین مقاومت دیگری در برابر ظلم و جور رقم زدند، حماسه‎ای که امروز مردم مازندران خلق کردند، در تمام کشور در حال وقوع است.

وزیر کشور ادامه داد: برای دنیا قابل ارزیابی نیست که ملت ایران پس از 36 سال همچنان فریاد الله اکبر سر می دهد و اعتقادات دینی تکرار می‎کند.

رحمانی فضلی یادآور شد: ابرقدرت‌ها دشمنی خویش را چندین بار تکرار کردند ولی ملت ایران در همه مبارزات دوران‌ها در خدمت نظام بودند.

وی اضافه کرد: تکرار غلط‌ها و اشتباهات دشمن در دوران مختلف تکرار شد و با ایجاد کودتا در کشور تلاش کردند تا ایران اسلامی را به انزوا بکشانند و این موضوع از ابتدای شکل‌گیری نهضت وجود داشت.

این مسئول گفت: دشمن در ادامه انقلاب با تحلیل غلط و با تشدید تحریم تلاش داشت وحدتی که بین مردم ایران وجود دارد را دچار تزلزل کند.

وزیر کشور بیان کرد: مردم با نگاه توحیدی، معاد، عشق و ایثار به آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران، وفادار بودند و در برابر توطئه‌های دشمن به‎خوبی ایستادگی کردند.

رحمانی فضلی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی مردم در سال 57، خاطرنشان کرد: پس از شروع انقلاب اسلامی، مردم یک لحظه از آرمان‎های انقلاب اسلامی ایران عقب ننشستند و بر استمرار انقلاب اسلامی ایران تأکید ویژه دارند.

وی افزود: اصول انقلاب اسلامی به دلیل اعتقاداتی که مردم ایران به اسلام دارند و روشنگری‌های رهبر انقلاب اسلامی شکست نمی‎خورند و اعتقادات دینی مردم بعد انقلاب هر روز عمیق‌تر و مردم ایران بر اصل ولایت فقیه استوار و معتقد باقی مانده‌اند.

وزیر کشور ابراز کرد: چیزی که به‎عنوان اصول انقلاب مردم را هدایت کرد و از مسیر اصلی انقلاب جدا نکرد، ظلم‎ستیزی اسلامی و علاقه‎مندی بود.

رحمانی فضلی در ادامه با اشاره به مردمی بودن انقلاب اسلامی، اظهار کرد: مردم ایران خوب هستند و ما هرچه داریم از سر لطف خداوند متعال، مقاومت و استقامت مردم است.

وی تأکید کرد: مردم در مقاطع مختلف وفاداری خویش را به انقلاب اسلامی ثابت کردند و باید قدردان مردم باشیم و مردم را ولی نعمت خود بدانیم، مردم را به‌صورت واقعی در قلب و جان خودمان دوست داشته باشیم.

این مسئول اضافه کرد: مردم را در تمام مراحل زندگی مشارکت دهیم، حضور مردم در تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‎سازی‎ها باید به‌صورت برجسته‌تر دیده شود و باید برای مردم اصالت قائل شویم.

وزیر کشور اذعان کرد: اگر مسئولان فکر کنند که نیازمند مردم نیستند، در اصول انقلاب انحراف ایجاد می‎شود، همانطوری که بی‌اعتقادی به ولایت فقیه انحراف از انقلاب محسوب می شود.

وی در ادامه به قدرتی که آمریکا در سرنگونی کشورها دارد، گفت: رسم بر این بود که آمریکا هر کشوری را که اراده کرد، نابود کرد ولی در انزوای ایران اسلامی کمترین موفقیتی به‎دست نیاورد.

رحمانی فضلی در ادامه با اشاره به شکست حکومت کمونیستی در شرق، خاطر نشان کرد: پس از فروپاشی روسیه، ایادی غربی جشن گرفتند که کسی را در دنیا رقیب‎شان نمی‎بینند ولی در حال حاضر به این نتیجه رسیدند که برای تعیین معادلات دنیا باید از قدرت و نفوذ ایران استفاده کنند، برقراری ارتباط با ایران موضوع همه کشورها است.

این مسئول در ادامه با اشاره به برگشت کشورهای غربی به روی میز مذاکره، افزود: از این کشورها سئوال کنید چرا وقتی میز مذاکره را ترک کردند، دوباره برای مذاکره با ایران پیش قدم شدند، به این دلیل که مردم در انتخابات سال 92 با حمایت از انقلاب بر پشتیبانی از ایران مقتدر، پافشاری کرد.

رحمانی فضلی گفت: دشمن فکر می‎کرد پس از انتخابات سال 92 می‎تواند جریانی شبیه فتنه را با استفاده از بازیگران داخلی در کشور رقم بزند.

وزیر کشور یادآور شد: پس از انتخابات سال 92 همه کشورهای غربی و اروپایی نه تنها به روی میز مذاکره حاضر نشدند بلکه به جرگه حامیان ما پیوستند.

وی اضافه کرد: دشمن در موضوع هسته ای به ما محتاج است، آنها اراده ملت ما را دیدند، رهبر انقلاب، به‎عنوان اولین هدایت‎کننده مذاکره هسته‌ای سیاست‎گذاری و خطوط قرمز را تعیین می‎کند.

رحمانی فضلی اذعان کرد: در شرایط مختلف، دشمن به‎دنبال بهانه‌جویی و برهم زدن مصالح مذاکرات بود.

وزیر کشور درباره حوزه اقتصادی بیان کرد: با وجود فشارهای 36 ساله ای که به کشور وجود دارد، در حوزه عمرانی از قبیل برق، تلفن، آب، جاده مشکلی در هیچ یک از نقاط کشور وجود ندارد و برنامه‎ریزی برای اجرای سیاست اقتصادی مقاومتی در دستور کار قرار دارد.

وی اضافه کرد: تورم 40 درصدی به 16 درصد رسید ولی گرانی و برخی از مشکلات هنوز وجود دارد، باید تلاش کنیم فشار به مردم کم شود، ارزانی را لمس کنند، البته نگرانی‎های اقتصادی با اقتصاد مقاومتی حل می‎شود.

رحمانی فضلی در پایان گفت: با مقاومت، ایستادگی و توکل بر خداوند متعال، تبعیت و اطاعت از ولی فقیه، عرصه جهانی را برای حکومت اسلامی فراهم می‎کنیم.

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر پنج شنبه 23 بهمن 1393 - 11:39
    بهنیوز

    خبر جهت انتشار: محیط بانان، هدف شکارچیان میانکاله! کدام نظارت؟ http://behnews.com/?p=3798

    1 2
دیدگاه شما در مورد : وزیر کشور: دشمن در موضوع هسته ای به ما محتاج است/برقراری ارتباط با ایران موضوع همه کشورها است

وزیر کشور: دشمن در موضوع هسته ای به ما محتاج است/برقراری ارتباط با ایران موضوع همه کشورها است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS