امروز سه شنبه 28 آذر 1396
ساعت 00:00:26
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 11162

تاریخ انتشار : 22/11/1393 - 14:35

ویژه نامه فجر 93 – 20 / مردم و مسئولان جویباری در گفت‌وگو با جویباران(2):

مسئولان این حضور را ببینند / با توافق بد به شدت برخورد می‌کنیم

تعدادی از مردم و مسئولان شهرستان جویبار در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن این شهرستان با خبرنگار جویباران گفت‌وگویی داشتند که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

مسئولان این حضور را ببینند / با توافق بد به شدت برخورد می‌کنیم

به گزارش جویباران، در راهپیمایی 22 بهمن امروز شهرستان جویبار به سراغ مردم و مسئولان رفتیم و از آنها در مورد بیانات اخیر مقام معظم رهبری در مورد توافق هسته‌ای و همچنین نتایج حضور در راهپیمایی سوالاتی را مطرح کردیم که در ادامه مشاهده خواهید کرد:

آقای پاکزاد یکی از جوانان حاضر در راهپیمایی در مورد هدف از آمدن به راهپیمایی 22 بهمن گفت: فقط برای اطاعت از رهبری و پیروی از ولایت فقیه به این راهپیمایی آمدیم.

وی افزود: ایران و ایرانی همیشه پای حرف و اعتقاد خود خواهد ایستاد.

زهرا رحمانی یکی از کودکانی بود که در این راهپیمایی حضور داشت وی به خبرنگار ما گفت: سن من کوچک است اما برای حمایت از رهبری به این راهپیمایی آمدم.

یکی از خانم هایی که در این راهپیمایی حضور داشت دلیل حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن را اینگونه بیان کرد: ما برای اینکه به دشمنان بفهمانیم همیشه در صحنه حاضریم به خیابان‌ها آمدیم.

یکی از راهپیمایان که پیرمرد مسنی بود با همان لهجه محلی خود به خبرنگار جویباران گفت: ما برای اینکه به آمریکا بفهمانیم میتوانیم وی را شکست دهیم در این راهپیمایی حاضر شدیم.

جانبازی رئیس دانشگاه آزاد جویبار نیز در گفت‌وگو با جویباران حضور امسال مردم را بسیار با شکوه خواند و اظهار داشت: این حضور باعث می‌شود تا جوانانی که دوران انقلاب و جنگ تحمیلی را ندیدند به شور آیند و برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی تلاش بیشتری خواهند کرد.

ملیحه ابدی یکی از افرادی که در راهپیمایی 22 بهمن جویبار حضور داشت به خبرنگار ما گفت: برای اینکه به دشمنان نظام بفهمانیم که برای کشور خود هرکاری که لازم باشد را انجام می‌دهیم به خیابان آمدیم.

یک دانش اموز سوم دبیرستان که در این راهپیمایی حضور داشت در مورد هرف از شرکت در راهپیمایی به خبرنگار جویباران گفت: ما آمدیم تا نشان دهیم که امریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

وی افزود: تحریم ها هیچ تأثیری بر علاقه ما به نظام جمهوری اسلامی ندارد.

آقای اسماعیلی یکی از طلبه‌های جوانی بود که در این راهپیمایی حضور داشت وی در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران اظهار داشت: حضور در راهپیمایی موجب رشد و تعالی انقلاب اسلامی می‌شود.

وی افزود: مهمترین پیام حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن این است که نشان می‌دهد مردم نسبت به دشمنان به خصوص آمریکا و اسرائیل بیزار هستند.

این طلبه جوان تأکید کرد: مسئولان لطفا این حضور مردم را ببینند و برای حل مشکلات مردم بیشتر تلاش کنند.

علی اکبر قاسمی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: متأسفانه آمریکا و گروه 5+1 به دنبال این هستند که توپ را در زمین ما بیاندازند اما این را بدانند که به هیچ وجه نمیتوانند مردم این را فریب دهند.

وی افزود: ما نیز چون پیرو ولایت هستیم همانند حضرت آقا توافق بد را به هیچ وجه نمیپذیریم.

مهدی احمدیان مسئول جمعیت هلال احمر جویبار نیز به خبرنگار ما گفت: حضور مردم پشتوانه‌ای برای ولایت و نظام جمهوری اسلامی است.

الیاس قنبری یکی از داوطلبان هلال احمر جویبار نیز به خبرنگار جویباران گفت: ما امیدواریم که توافق هسته‌ای به سود کشور ما تمام شود اما اگر این توافق به ضرر ما تمام شود به شدت با آن مقابله خواهیم کرد.

آقای حقانی یکی از کسانی که در راهپیمایی حضور داشت به خبرنگار ما گفت: بیانات مقام معظم رهبری فصل الخطاب است و همه باید به آن عمل کنند به همین دلیل ما نیز توافق بد را به هیچ وجه نخواهیم پذیرفت.

حسام زارع یکی از دانشجویانی که در این راهپیمایی حضور داشت در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران اظهار داشت: حضور ما در راهپیمایی نشان می‌دهد که آمریکایی ‌ها و دشمنان ما در برابر عظمت ملت ایران عددی به حساب نمی‌آیند.

رمضان داوری رئیس هیئت رزمندگان جویبار در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران، گفت: حضور مردم در جویبار نسبت به سال گذشته بسیار با شکوه بود .

وی افزود: مردم با حضور خود یک بار دیگر مشت محکمی به دهان استکبار جهانی زدند.

دیدگاه شما در مورد : مسئولان این حضور را ببینند / با توافق بد به شدت برخورد می‌کنیم

مسئولان این حضور را ببینند / با توافق بد به شدت برخورد می‌کنیم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS