امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 20:20:40
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 11160

تاریخ انتشار : 22/11/1393 - 12:38

ویژه نامه فجر 93 – 19 / مردم و مسئولان جویباری در گفت‌وگو با جویباران (1):

توافق بد را نخواهیم پذیرفت/ مردم حضوری با شکوه داشتند

تعدادی از مردم و مسئولان شهرستان جویبار در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن این شهرستان با خبرنگار جویباران گفت‌وگویی داشتند که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

توافق بد را نخواهیم پذیرفت/ مردم حضوری با شکوه داشتند

به گزارش جویباران، در راهپیمایی 22 بهمن امروز شهرستان جویبار به سراغ مردم و مسئولان رفتیم و از آنها در مورد بیانات اخیر مقام معظم رهبری در مورد توافق هسته‌ای و همچنین نتایج حضور در راهپیمایی سوالاتی را مطرح کردیم که در ادامه مشاهده خواهید کرد:

امام جمعه جویبار در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران بیانات مقام معظم رهبری در مورد توافق هسته‌ای را فصل الخطاب عنوان کرد و اظهار داشت: مردم ایران به دلیل عدم ظلم پذیری زیر بار توافق بد نخواهند رفت و هرچیزی که عزت ملت ایران را لکه دار کند حتما توافق بد است.

وی افزود: تیم مذاکره کننده ما نیز خوشبختانه همیشه پیرو بایان ولایت بوده‌اند و به دنبال یک توافق خوب هستند.

حجت الاسلام قلی‌پور با تشکر از مردم جویبار اظهار کرد: از همه مردم جویبار بابت حماسه آفرینی مجدد در راهپیمایی 22 بهمن تشکر و قدردانی میکنم.

فرماندار جویبار نیز در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران، حضور مردم را پررنگ تر از گذشته دانست و اظهار داشت: مردم ولایت مدار جویبار با حضور پررنگ خود در صحنه 22 بهمن همانن سال 57 شور و نشاطی آفریدند که در سایر نقاظ جهان کمتر مشاهده میشود.

وی افزود: از حضور ولایی و پرشور مردم جویبار تقدیر و تشکر می‌کنم.

رضا گنجی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری عنوان کرد: تیم مذاکره کننده نیز همانند همه مردم پیرو ولایت‌اند و به دنبال یک توافق جامع و خوب که به سود منافع نظام است، هستند.

شهردار جویبار در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن جویبار در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران توافق نکردن را بهتر از یک توافق بد دانست و اظهار داشت: توافقی که علیه منافع نظام اسلامی ایران باشد، مورد قبول مردم و رهبری نخواهد بود.

حمید بخشی با بیان اینکه امیدواریم نتایج توافق به سود منافع ایران باشد، افزود: مردم نیز به تبعیت از رهبری و ولایت توافق بد را هرگز نخواند پذیرفت.

بخشدار مرکزی جویبار در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن به خبرنگار جویباران گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودن توافق باید کاملا مشخص و بدون تفسیر باشد و تیم مذاکره کننده ما نیز نباید توافق بد را بپذیرند .

وی افزود: انشاالله با حمایتی که مقام معظم رهبری از تیم مذاکرات هسته ای ایران دارند توافقی خوب و به سود منافع ایران بدست خواهد آمد.

محمد مدانلو خاطرنشان کرد: مردم با حضور امروز خود در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که از منافع نظام جمهوری اسلامی نخواهند گذشت.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی جویبار نیز در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن این شهرستان به خبرنگار جویباران گفت: همه مردم برای حمایت از بیانات مقام معظم رهبری به خیابانها آمدند تا خشم و انزجار خود را نسبت به آمریکا و اسرائیل جنایتکار نشان دهند.

رنجبر افزود: خط قرمز ما ولایت فقیه است و هرچیزی که مقام معظم رهبری در مورد توافق هسته ای فرمودند به عنوان فصل الخطاب قرار خواهد گرفت.

خبرنگار واحد مرکزی خبر در جویبار نیز در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران اظهار داشت: حضور مردم در شهرستان جویبار نسبت به سال قبل پرشور تر بوده است و این نشان دهنده این است که هر سال مردم نسبت به انقلاب وفادار تر می‌شوند.

وی افزود: دشمنان نیز با مشاهده این حضور پرشور مردم خواهند فهمید که توطئه های آنان دیگر اثر ندارد.

فرزاد آقایی تأکید کرد: دشمنان با افزایش توطئه‌ها و تغییر دادن آن به دنبال این هستند تا ملت را از نظام جمهوری اسلامی جدا کنند اما مردم با حضور خود آنها را ناامید می‌کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما در مورد : توافق بد را نخواهیم پذیرفت/ مردم حضوری با شکوه داشتند

توافق بد را نخواهیم پذیرفت/ مردم حضوری با شکوه داشتند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS