امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 03:39:34
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1104

تاریخ انتشار : 12/08/1392 - 15:42

اختصاصی / در جلسه امروز شورای اداری عنوان شد:

نیک نژاد: تا وقتی که استکبار وجود داشته باشد مردم ایران هم در صحنه هستند

فرماندار شهرستان جویبار گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران هیچگاه از این آرمان ها عقب نشینی نخواهد کرد و تا وقتی که استکبار وجود داشته باشد مردم ایران هم در صحنه هستند.

نیک نژاد: تا وقتی که استکبار وجود داشته باشد مردم ایران هم در صحنه هستند

به گزارش خبرنگار جویباران، امید نیک نژاد پیش از ظهر امروز (یک شنبه) در جلسه شورای اداری جویبار به سالروز 13 آبان اشاره کرد و افزود: تا وقتی که استکبار وجود داشته باشد ، ملت ایران در صحنه است و هیچ وقت از آرمان های امام خمینی (ره) عقب نشینی نخواهد کرد.با توجه به مقام رهنمود های حکیمانه ی مقام معظم رهبری اگر ما در دیپلماسی و مذاکرات نتیجه ای نگرفتیم ، به این نتیجه می رسیم که باید روی پا های خود بایستیم.

امید نیک نژاد ارائه گزارش تا یک ماه آینده توسط هر یک از ادارات را الزامی دانست و تاکید کرد : مدیر نظام ، مسئولیت هایی دارد و نباید به هیچ بهانه ای دست روی دست بگذارد.

فرماندار شهرستان جویبار به نزدیک شدن به فصل سرما اشاره و تاکید کرد: اگر ما بخواهیم روی پای خود بایستیم ، باید مشکلات را تحمل کنیم و برای تحمل مشکلات نیازمند تدبیر می باشیم.ما باید حوادث غیر مترقبه را پیش بینی کنیم و برای آن تدابیری به کار ببریم.

امید نیک نژاد در انتهای صحبت های خود یادآور شد: مردم نقش خود را در رقم زدن حماسه ی سیاسی ایفا کردند و اکنون نوبت ما مسئولین است که با تلاش خود ، حماسه ی اقتصادی را رقم بزنیم، در این راستا همه ی مدیران می توانند کارگشا باشند و به اشتغال زایی و تولید سرمایه کمک کنند. هم اکنون وظیفه ی ماست که در چارچوب ضوابط و مقررات ، گره از کار تولید کنندگان باز کنیم.

قادری: اختلاف بین پیمانکاران و مشتریان علت اصلی تأخیر در اتمام مسکن مهر

رییس اداره راه و شهرسازی جویبار در جلسه امروز شورای اداری این شهرستان به ارائه گزارشی پیرامون پروژه های مسکن مهر خاطر نشان کرد: تا امروز 1هزار واخد مسکن مهر در قالب گروه های خود مالک تکمیل و به بانک مسکن معرفی گردید که 200 واحد آن آماده ی بهره برداری است.این پروزه ها فعال می باشند و خدمات آب و فاضلاب آن هم انجام شده است.

قادری همچنین از بهره برداری دو مسکن مهر دولتی که یکی در کوچه ی جهاد کشاورزی و دیگری در کوچه ی پیر علم واقع است خبر داد و کمک و همکاری مردم را برای کامل کردن سایر واحد ها الزامی دانست.

رئیس اداره ی راه و شهرسازی در خصوص تاخیر در تحویل این مسکن ها گفت: در حال حاضر علت اصلی تاخیر ، نارضایتی پیمانکار از وضع اقتصادی است، متقاضیان و پیمانکاران هر دو مدعی هستند و بر سر موضوع هزینه اختلاف نظر دارند اما متقاضیان باید توجه داشته باشند که قیمت گذاری ها از سوی استان انجام می گردد و مسئولین استانی در آن نقشی ندارند.

وی در انتها به 3 رویکرد اصلی این طرح اشاره و آن ها را ساخت و ساز نوین و به دور از روش های سنتی ، گرایش به ساخت و ساز مجاز و ایجاد اشتغال برای حدود 1هزار و 300 نفر اعلام کرد.

13 آبان روز مبارزه با استکبار است

حجت الاسلام والمسلمین محمد اسماعیل قلی پور امام جمعه ی شهرستان جویبار طی صحبت های خود در این جلسه به مشکلات موجود در مسکن مهر اشاره کرد و گفت: مسئولین مربوطه تلاش های زیادی را انجام دادند اما نکته ی اصلی این است که ما هنوز به هدف دست پیدا نکرده ایم. پیمانکاران حق ندارند هرگاه که با مشکل تورم برخوردند هزینه ها را افزایش داده و بر مردم فشار وارد نمایند چرا که دلیل برخوردن به تورم کم کاری و تاخیر در اجرای پروزه توسط خودشان است.

وی در رابطه با قیمت گذاری این واحد ها یادآور شد: مدیر وقت طی بازدیدی که از این مسکن ها داشت، قیمت را اعلام و تصویب کرد و بسیاری از این واحد ها با همین قیمت واگذار شد، ما نباید با افزایش قیمت بر مردم فشار وارد کنیم چرا که بسیاری از آن ها توان مالی برای پرداخت هزینه های بیشتر را ندارند.

حجت الاسلام قلی پور در رابطه با روز 13 آبان خاطر نشان کرد: روز 13 آبان روز مبارزه با استکبار است و واقع شدن آن در آستانه ی ماه محرم پیام ویژه ای دارد و آن عدالت خواهی و مبارزه با ظلم و ظالمان است.

وی افزود: آمریکا از ابتدای انقلاب در حال ایجاد مانع در مقابل ملت ایران است. ما نیز باید با حضور گسترده خود فیتیله را بالا کشیده و کوبنده تر از هر سال غیرت دینی ، اسلامی و انقلابی خود را نشان دهیم.

انتهای پیام/م.صادقی

دیدگاه شما در مورد : نیک نژاد: تا وقتی که استکبار وجود داشته باشد مردم ایران هم در صحنه هستند

نیک نژاد: تا وقتی که استکبار وجود داشته باشد مردم ایران هم در صحنه هستند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS