امروز یکشنبه 01 بهمن 1396
ساعت 00:36:32
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1090

تاریخ انتشار : 13/08/1392 - 09:20

اختصاصی / در گفتگو با جویباران بررسی شد:

علت های تأخیر در اتمام مسکن مهر فرهنگیان از زبان فرماندار جویبار/ بهره برداری از این واحدها تا دوماه آینده

فرماندار جویبار گفت: علت تاخیر در تحویل این مسکن ها ناشی از کمبود اعتبار و برخوردن به مشکل با دستگاه های خدمات رسان بوده است.

علت های تأخیر در اتمام مسکن مهر فرهنگیان از زبان فرماندار جویبار/ بهره برداری از این واحدها تا دوماه آینده

امید نیک نژاد پیرامون دلایل تاخیر در تحویل مسکن مهر 180 واحدی فرهنگیان  در گفتگو با خبرنگار جویباران گفت: تاخیر در تحویل این مساکن ناشی از کمبود اعتبار و برخورد  به مشکل با دستگاه های خدمات رسان بود که در حال حاضر تمامی این مسکن ها کامل شده و آماده تحویل هستند.

وی افزود: دولت متعهد به پرداخت هزینه های مربوط به بخش های خدمات رسان از قبیل آب ، برق و گاز شده بود اما انجام این تعهد با مشکلات کمبود اعتبار مواجه شد.برای مثال انجام خدمات برق ، گاز و فاضلاب به همین دلیل به تاخیر افتاد.

نیک نژاد همچنین از دیگر دلایل تأخیر در اتمام این مسکن مهر خبر داد و گفت: دلیل دیگر تاخیر در تحویل مسکن مهر ، مشکلاتی است که اداره راه و شهرسازی با پیمانکاران داشتند، برخی از پیمانکاران سختی های زیادی را متحمل شده و کار خود را ادامه می دادند اما بعضی از پیمانکاران همکاری لازم را انجام نمی دهند.

فرماندار شهرستان جویبار گفت: مسکن مهر فرهنگیان آماده تحویل می باشد اما یک مشکل وجود دارد و آن هم عدم توافق متقاضیان و اداره ی راه و شهرسازی در موضوع هزینه می باشد.

وی در این خصوص گفت: مسکن مهر طرحی بود که متقاضیان می توانستند با پرداخت هزینه ای صاحب یک مسکن شوند.این مسکن ها مجانی نبوده و نخواهد بود اما برخی از متقاضیان به دلیل تاخیر در تحویل این منازل ، از پرداخت هزینه ی بالا خودداری می کنند و این موضوع موجب عدم توافق بین آن ها و اداره ی راه و شهرسازی شده است.

امید نیک نژاد در پایان تأکید کرد: در حال حاضر مهمترین مشکل برسرراه تحویل این واحد هاعدم توافق متقاضیان با اداره راه و شهرسازی است که 3 ماه با آن دست و پنجه نرم می کنیم اما نتیجه ای حاصل نمی شود.امید است که متقاضیان عزیز به هنگام فراخوان مراجعه کرده و قرارداد های لازمه را انجام دهند.در اینصورت مسکن مهر تا دو ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/م.صادقی

دیدگاه شما در مورد : علت های تأخیر در اتمام مسکن مهر فرهنگیان از زبان فرماندار جویبار/ بهره برداری از این واحدها تا دوماه آینده

علت های تأخیر در اتمام مسکن مهر فرهنگیان از زبان فرماندار جویبار/ بهره برداری از این واحدها تا دوماه آینده

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS