امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 05:26:46
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1082

تاریخ انتشار : 11/08/1392 - 18:30

اختصاصی/ فرماندار جویبار عنوان کرد:

ساماندهی جمعه بازار شهرستان جویبار/ جلوگیری از ورود مازاد دست فروشان

فرماندار شهرستان جویبار گفت: در هفته ی آینده از ورود دست فروشان مازاد بر ظرفیت و پخش غیر بهداشتی محصولات غذایی در جمعه بازار جویبار جلوگیری خواهد شد.

ساماندهی جمعه بازار شهرستان جویبار/ جلوگیری از ورود مازاد دست فروشان

اختصاصی جویباران - جمعه بازار جویبار بیش از صد سال قدمت دارد و انواع محصولات کشاورزی ، غذایی و ... توسط افراد مختلف از سطح استان در آن عرضه می شود.با این حال متاسفانه وجود برخی مشکلات و بی نظمی ها در این بازار موجب گلایه و نارضایتی شهروندان جویبار شده است.

امید نیک نژاد فرماندار شهرستان جویبار طی بازدید از جمعه بازار جویبار،در پاسخ به برخی از گلایه های شهروندان از وضعیت فرهنگی ، اجتماعی ، ترافیکی و بهداشتی جمعه بازار، از جلوگیری از ورود دست فروشان مازاد بر ظرفیت این بازار و پخش غیر بهداشتی محصولات غذایی خبر داد.

وی در رابطه با اسکان دست فروشان گفت: حدود 170 غرفه ی انتهای جمعه بازار در مالکیت افراد قرار دارد اما استفاده ای از آن ها صورت نمی گیرد.شهرداری موظف است طبق ضوابط و مقررات ، به صاحبان این غرفه ها جهت ارائه ی آن ها به دست فروشان تذکر و هشدار دهد.

امید نیک نژاد ضمن تشکر از سردار جعفری نسب فرماندهی انتظامی استان مازندران جهت بازدید و سرکشی از جمعه بازار و اعلام آمادگی برای اجرای طرح ساماندهی در آن ، از پرسنل انتظامی ، شهرداری ، شبکه بهداشت و دامپزشکی که این هفته بخشی از ساماندهی جمعه بازار را بر عهده داشتند تقدیر کرد.

انتهای پیام/م.صادقی

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر شنبه 11 آبان 1392 - 23:39
    احسان

    ضمن عرض سلام وخسته نباشی به کلیه ادارات ذیربط که در طرح ساماندهی جمعه بازار جویبار زحمت بسیاری را از اول صبح کشیدن تشکرمیکنم مواردی را جهت استحضار مجریان طرح ایفاد میدارم: 1.چراطرح جامع برای بازار سنتی جویبارارائه نمیگردد که آنچه را که در پی سالهای اخیرمشاهده گردید فقط وفقط مقطعی ورفع نکلیف مسولین. 2.چرا شهرداری جویبارزمینه ایی ایجاد نموده که هر کاسبی براحتی با هر عنوان صنفی در جمعه بازارفعالیت نماید وصرفا جهت درآمد بیشترو لابی میلونی محل کسب 3.در قسمت عرضه گوشت اداره بهداشت ودامپزشکی نسبت به بهداشتی بودن محل عرضه وچگونگی جابجایی گوشت ونوع دام ومحل ذبح آن دقت وحساسیت بیشتری نمایید واین درصورتی میباشد هیچ یک از کاسبین کارت سلامت ولباس مناسبی استفاده نمی نمایند. 4.باتوجه به صدق بند 3 در کبابسرا یک روز پس از بازار به اتفاق همین کاسبان به محل بازار با حضور مسولین ذیربط بازدید بعمل آید که چه آثارزیست محیطی بدی را بجای میگزارند محلی برای ................ 5. در اولین روزساماندهی تا ساعت 4 مسولین حضور داشتن هماهنگی خوبی مشاهده گردید بعد آن بی نظمی در تردد وکاسبان مشاهده گردید 6..ضمن تشکر ازنیروی خدوم انتظامی- درمورد تردد وسایل نقلیه بویژه موتور سیکلت وماشین فروشندگان که براحتی تردد میکنن دقت بیشتری بعمل آید 7.درصورت امکان افزایش فضا جمعه بازار چرا اقدامی در طی چند سال اخیر صورت نگرفته است 8. با توجه به تاکیدات قبلی امام جمعه محترم شهرستان جویبار متاسفانه گوشت حرام کباب ویا عرضه آن صورت میگرد که براحتی قابل دسترس وعرضه پنهانی صورت میگیرد درپایان آرزوی محیطی خوب -سالم-امن -آرام-در بازار سنتی جویبار از خداوند بزرگ مسئلت مینمایم

    5 1
دیدگاه شما در مورد : ساماندهی جمعه بازار شهرستان جویبار/ جلوگیری از ورود مازاد دست فروشان

ساماندهی جمعه بازار شهرستان جویبار/ جلوگیری از ورود مازاد دست فروشان

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS