امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 12:34:47
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 10756

تاریخ انتشار : 17/11/1393 - 20:36

امام جمعه ساری:

سرمایه‌گذاران در مازندران با بروکراسی اداری مواجه نشوند

امام جمعه ساری گفت: سرمایه‌گذاران در مازندران با بروکراسی اداری مواجه نشوند.

سرمایه‌گذاران در مازندران با بروکراسی اداری مواجه نشوند

جویباران - به گزارش فارس، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان ساری، با تبریک ایام دهه فجر اظهار کرد: فجرآفرینان افتخار آفرینان کشور بودند و اقتدار به انقلاب اسلامی بخشیدند و جمهوری اسلامی به حدی دارای اقتدار است که یکی از کشورهای تصمیم‌ساز در منطقه است.

وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی در سیاست‌گذاری‌های بین‌المللی منطقه اثرگذار است و همیشه مورد توجه قرار دارد، تصریح کرد: ایران اسلامی در منطقه مانع اجرای سیاست شیطانی دشمنان اسلامی است و این کشورها با اقتدار ایران اسلامی مخالف هستند.

امام جمعه ساری بیان کرد: مردم ایران مشکلات و گرفتاری را در زندگی خویش دارند ولی از ائمه یاد گرفتند که در برابر مشکلات ایستادگی کرده ولی تسلیم ظلم، جور و ستم نشوند.

وی با اشاره به نقشه راهبردی که امام خمینی (ره) برای انقلاب اسلامی تعیین کرد، گفت: در صورت پیگیری اندیشه سیاسی امام راحل مبتلا به گروه‌های چپ و راست و فتنه نمی‌شویم.

طبرسی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی مانند کوه استوار در برابر دشمنان ایستادگی کردند و پیام راهبردی امام راحل توسط ایشان به خوبی در حال پیگیری است.

این مسئول با اشاره به اقدامات رهبر معظم انقلاب در جریان مذاکرات هسته‌ای گفت: رهبر معظم انقلاب برای جلوگیری از خسارت ایران در مذاکرات هسته‌ای به خوبی از حقانیت ایران اسلامی دفاع کردند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به وحدت و همدلی که در بین مردم وجود دارد، ادامه داد: مردم بارها با وحدت خویش در برابر استکبار ایستادگی کردند و در 22 بهمن نیز مشت محکمی به مستکبران نشان می‌دهند.

وی با اشاره به پیوستن همافران به انقلاب اسلامی در 19 بهمن یادآور شد: با پیوستن همافران به انقلاب اسلامی هیمنه شاه در کشور فرو ریخت.

امام جمعه ساری با اعلام اینکه مازندران از ابتدا مورد توجه مسئولان قرار نگرفت، افزود: جلوگیری از صنعتی شدن مازندران ضربه به پیکره توسعه مازندران وارد کرد.

نماینده ولی فقیه در مازندران خاطرنشان کرد: برای توسعه مازندران نیاز به حمایت از سرمایه‌گذار داریم، بیکاری در استان در حال تبدیل شدن به بحران است و گرانی در همه جا وجود دارد و این بستگی به سیاست دولت دارد و باید نسبت به این موضوع برنامه‌ریزی کند.

امام جمعه ساری با اشاره به مشکلاتی که در بروکراسی اداری وجود دارد، اظهار کرد: مسئولان نسبت به کاهش بروکراسی اداری اقدام کنند تا زمینه حضور سرمایه‌گذار در استان فراهم شود.

وی تاکید کرد: باید سرمایه‌گذاران در مازندران مورد حمایت قرار گیرد زیرا مازندران از جهت عدم حمایت از سرمایه‌گذار دچار مشکل شده است.

نماینده ولی فقیه در مازندران خاطرنشان کرد: عدم وحدت در بین مسئولان استان چالشی است که نیاز به ساماندهی دارد و نمایندگان نیز برای توسعه مازندران تلاش کنند تا مشکلات استان کاهش یابد.

 امام جمعه ساری در پایان گفت: درباره مشکلات موجود در مازندران درد و دل زیاد است و بنده هم امیدوارم که برنامه‌هایی که استاندار مازندران اعلام کردند، اجرایی شود.

دیدگاه شما در مورد : سرمایه‌گذاران در مازندران با بروکراسی اداری مواجه نشوند

سرمایه‌گذاران در مازندران با بروکراسی اداری مواجه نشوند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS