امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 22:21:11
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1075

تاریخ انتشار : 10/08/1392 - 14:53

حجت الاسلام قلی پور در نماز جمعه امروز جویبار:

مقابله ی با آمریکا موضوع دینی است ، نه سیاسی

امام جمعه جویبار گفت: ما نباید شعار "مرگ بر آمریکا" را که شعار استکبار ستیزی است کم رنگ کنیم چرا که مقابله با آمریکا موضوع سیاسی نیست بلکه موضوع دینی است.

مقابله ی با آمریکا موضوع دینی است ، نه سیاسی

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام والمسلمین محمد اسماعیل قلی پور در خطبه های نماز جمعه ی این هفته شعار ملت ایران را همان شعار امام حسین (ع) معرفی کرد و گفت: ما نباید شعار "مرگ بر آمریکا" را که شعار استکبار ستیزی است کم رنگ کنیم ، چرا که آمریکا همچنان به ظلم و تعدی خود ادامه می دهد.

وی افزود : امام حسین (ع) با وجود تحریم های زیاد تن به ذلت نداد. ما نیز نباید تن به ذلت بدهیم و فیتیله را پایین بکشیم.ما باید شعله را زیاد کنیم که آمریکا بفهمد با چه ملتی روبرو است.

قلی پور ادامه داد: این ملت رهبری فرزانه و بصیر دارد و مردم آن فهمیدند که موضوعی نیاز به نرمش قهرمانانه دارد که رهبر آن ها تشخیص دهد.

امام جمعه شهرستان جویبار در ادامه به اتفاق ناگواری که در این هفته صورت گرفت ، یعنی حادثه ی تروریستی سراوان اشاره و تأکید کرد: دشمنان ما با ارتکاب این جنایت بار دیگر چهره ی پلید خود را به همه ملت ایران نشان دادند، آن ها انسان هایی بسیار بی خرد اند چرا که با اندکی تامل در می یابند که عمل آن ها بسیار زشت و مذموم است.

وی افزود: آن ها در مسیر گمراهی قرار دارند و این عمل آنان موجب یاد کردن آن ها به عنوان انسان های پلید می شود.دشمنان ما خود را لشگر عدالت می نامند در حالی که کارهایشان عین بی عدالتی است.

امام جمعه جویبار خطاب به سازمان های حقوق بشر گفت: ما این عمل آنان را محکوم می کنیم و از سازمان ملل گلایه داریم و از آن ها می پرسیم که آیا این عمل و جنایت از سوی دشمنان ، نقض حقوق بشر نبود؟

حجت الاسلام قلی پور به سالروز 13 آبان اشاره و تاکید کرد: این روز در تاریخ بشریت ، اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران ماندگار است.این روز تنها یک واقعه ی تاریخی نیست بلکه دربردارنده مفاهیم و درس های زیادی برای ماست.

حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی پور در پایان به سالروز شهادت امام جمعه تبریز اشاره و تصریح کرد: در طول تاریخ هر انسانی که حرف حق را بازگو کرد ، دشمنانی در مقابل خود داشت، سید محمدعلی قاضی طباطبایی که در سال 1358 در محراب توسط گروهی از فریب خوردگان به شهادت رسید ، اولین شهید محراب بود.

انتهای پیام/م.صادقی

دیدگاه شما در مورد : مقابله ی با آمریکا موضوع دینی است ، نه سیاسی

مقابله ی با آمریکا موضوع دینی است ، نه سیاسی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS