امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 12:33:20
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 1057

تاریخ انتشار : 08/08/1392 - 21:00

اختصاصی / جویباران گزارش می دهد

تیم شهرداری جویبار سرانجام تبرئه شد / فردا اولین بازی در لیگ دسته دوم

با پیگیری های فراوان بالاخره شهرداری جویبار تبرئه شد و اولین بازی خود در لیگ دسته دوم کشور را فردا برگزار میکند.

تیم شهرداری جویبار سرانجام تبرئه شد / فردا اولین بازی در لیگ دسته دوم

به گزارش خبرنگار ورزشی جویباران، بیش از یک ماه قبل بود که خبری از رسانه ها مطرح شد و همانند بمبی در جویبار ترکید و همه ورزش دوستان جویباری را در شوک فرو برد.

خبری که در آن تیم تازه صعود کرده شهرداری جویبار به تبانی متهم شد و با رأی سنگینی از بازی در لیگ دسته دوم کشور بازماند.

بعد از این خبر بود که مسئولین ورزشی شهرستان به خصوص امام جمعه ورزش دوست جویبار به تکاپو افتاده و با پیگیری های فراوان و سفرهایی به پایتخت علت های این رأی را بررسی می کردند.

حکمی که بسیاری از افراد و همچنین مسئولین ورزشی جویبار آن را ناعادلانه می خواندند و از نداشتن مدرکی از سوی کمیته انضباطی فوتبال سخن به میان می آوردند.

لیگ دسته دوم شروع شد ولی با اینکه سه هفته از آغاز مسابقات گذشته است شهرداری جویبار به علت مشخص نبودن حکم کمیته انضباطی با دستور سازمان لیگ فدراسیون فوتبال از بازی در این مسابقات منع شده بود تا اینکه عصر امروز رئیس هیئت فوتبال شهرستان جویبار از تبرئه شدن تیم شهرداری خبر داد و اعلام کرد که شهرداری جویبار اولین بازی خود را که بازی معوقه از هفته اول می باشد، عصر پنجشنبه در جویبار برگزار می کند.

بر این اساس، اسفندیار ابدی رئیس هیئت فوتبال شهرستان جویبار در گفتگو با خبرنگار جویباران با گفتن این جمله که حق همیشه پیروز است، اعلام کرد: زمان زیادی برای اعلام نظر از سوی کمیته انضباطی صرف شد اما بالاخره تیم شهرداری جویبار تبرئه شد و به حق خود رسید.

وی همچنین تأکید کرد: تیم فوتبال شهرداری جویبار اولین بازی خود را با تیم صنعت ساری عصر فردا (پنجشنبه) در زمین شهدای سراجکلا برگزار خواهد کرد.

همچنین علی قاسمی رئیس اداره ورزش وجوانان جویبار در تأیید گفته های ابدی خاطر نشان کرد: این تهمت ناروا و غیر مستند که موجب قرار گرفتن تیم در برزخ سرگردانی و تضغیف روحیه  مربی و بازیکنان بود ، با رایزنی و اقدامات به جای فرماندار وامام جمعه شهرستان جویبار برطرف گردیده و خلاف آن اثبات شد.

به این ترتیب اگر اتفاقی رخ ندهد و نظرات کمیته انضباطی تغییر نکند تیم فوتبال شهرداری جویبار دربی مازندران، که در هفته اول با نظر سازمان لیگ برگزار نشده بود را عصر فردا (پنجشنبه 9 آبان) در جویبار برابر تیم فوتبال صنعت ساری برگزار خواهد کرد.

انتهای پیام/ م.صادقی

دیدگاه شما در مورد : تیم شهرداری جویبار سرانجام تبرئه شد / فردا اولین بازی در لیگ دسته دوم

تیم شهرداری جویبار سرانجام تبرئه شد / فردا اولین بازی در لیگ دسته دوم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS