امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 07:27:51
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 10331

تاریخ انتشار : 10/11/1393 - 17:03

هشدار جدی گنجی به مسئولان جویباری:

با مدیرانی که در فضای سیاسی انتخابات مجلس دخالت کنند برخورد می‌شود!

فرماندار جویبار با دادن یک تذکر جدی به مسئولان جویباری گفت: هر مدیر و مسئولی که در فضای سیاسی انتخابات مجلس دخالت کند با وی به شدت برخورد می‌شود.

با مدیرانی که در فضای سیاسی انتخابات مجلس دخالت کنند برخورد می‌شود!

به گزارش خبرنگار جویباران، رضا گنجی عصر پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار با تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر، اظهار داشت: مسئولان باید از فرصت دهه مبارک فجر استفاده و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران را به مردم معرفی کنند.

وی با اشاره به وفاداری مردم به انقلاب اسلامی، افزود: مردم ایران چه در عرصه جنگ سخت و چه در جنگ نرم هروقت که احساس کردند انقلاب دچار آسیب شده است به میدان مبارزه پای نهادند.

فرماندار جویبار با بیان اینکه مدیران و مسئولان جویباری باید به دور از فعالیت‌های سیاسی به مردم خدمت کنند، خاطرنشان کرد: از روز اول تصمیم گرفتیم که به دور از مسائل سیاسی به فکر حل مشکلات مردم باشیم به همین دلیل این تصمیم باید همچنان ادامه داشته باشد.

وی افزود: بسیاری از افراد به دنبال این بودند که ما را وارد بازی‌های سیاسی و جناحی کنند اما از همین‌جا این نکته را بار دیگر متذکر می‌شوم که ما به دنبال حل مشکلات مردم هستیم نه بازی‌های سیاسی.

گنجی ادامه داد: داشتن سلیقه‌های سیاسی برای همه محترم است اما هنگامی که وظیفه و مسئولیتی بر عهده ما گذاشته شده است باید در همان حوزه کاری خودمان به مردم خدمت برسانیم و نباید هنگام فعالیت، به فضای سیاسی و حزبی ورود پیدا کنیم.

وی با دادن تذکری مهم به همه مدیران و مسئولان شهرستان جویبار تأکید کرد: هر مدیر و مسئولی که در فضای انتخابات مجلس علیه و یا به طرفداری از کاندیدایی خاص اقدام کند به شدت با وی برخورد خواهد شد.

فرماندار جویبار حضور مدیران و مسئولان جویباری را در مساجد بسیار مهم دانست و تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید در دهه مبارک فجر با حضور خود در روستاها عملکرد و وظایف دستگاه اجرایی مورد نظر خود را به مردم معرفی کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه از ابتدای سال تا به امروز سه برابر برنامه‌های عمرانی کارهای فرهنگی انجام شده است، تأکید کرد: دغدغه فرهنگی که از ابتدای سال 93 در بین مسئولان جویباری وجود داشت باعث شد که کارهای فرهنگی خوبی در این شهرستان انجام بگیرد.

گنجی با بیان اینکه نسبت به سال گذشته 75 درصد بودجه ها تخصیص پیدا کرده است، گفت: با پیگیری‌های فراوانی که صورت گرفت، بودجه‌های حوادثی شهرستان نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

وی با اشاره به اینکه اداره آب و جهاد کشاورزی در زمینه تکمیل پروژه‌ها کمتر فعالیت داشته‌اند، عنوان کرد: برخی از پروژه‌ها با اینکه اعتبارات مورد نیازشان رسیده است اما هنوز به اتمام نرسیدند.

فرماندار جویبار خاطرنشان کرد: امیدواریم با کمک نماینده‌های مجلس کم لطفی که در اعتبارات سال 93 در مورد جویبار انجام شده است در سال 94 جبران شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه پروژه جاده جویبار به قائمشهر باید بیشتر مورد توجه مدیران استانی قرار بگیرد، افزود: اگر برگزاری لیگ جهانی کشتی آزاد نبود همین مقدار کاری که در این جاده انجام شد صورت نمی‌گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما در مورد : با مدیرانی که در فضای سیاسی انتخابات مجلس دخالت کنند برخورد می‌شود!

با مدیرانی که در فضای سیاسی انتخابات مجلس دخالت کنند برخورد می‌شود!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS