امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 04:35:00
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 10330

تاریخ انتشار : 10/11/1393 - 16:51

نماینده مردم جویبار در مجلس شورای اسلامی:

دولت در مورد دیدارها و اظهارات نایب رئیس مجلس آلمان جواب دهد/آخوندی کم کاری کند استیضاح می‌شود

نماینده مردم قائمشهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ گفت: نایب رئیس مجلس آلمان در ایران دیدارهایی نامتعارف و همچنین اظهاراتی سخیف داشته است که دولت و وزارت امور خارجه باید جوابگوی آن باشند.

دولت در مورد دیدارها و اظهارات نایب رئیس مجلس آلمان جواب دهد/آخوندی کم کاری کند استیضاح می‌شود

به گزارش خبرنگار جویباران، کمال علیپور عصر پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار با اشاره به دیدار نایب رئیس مجلس آلمان با عارف، اظهار داشت: یک مقام دسته چندمی آلمان به ایران سفر کرد و بعد با کمال وقاحت با یکی از کسانی که در فتنه 88 نقش داشته است دیدار می‌کند.

وی با بیان اینکه نایب رئیس مجلس آلمان با وقاحت تمام برای آزادی سران فتنه ابراز امیدواری می‌کند، افزود: آقای عارف و امثال وی چه نقش ومسئولیتی در نظام جمهوری اسلامی دارند که این افراد با آنها دیدار می‌کنند؟ و چرا دولت و وزارت امور خارجه اجازه چنین اظهار نظرهایی به یک مقام دسته چندم یک کشور می‌دهند؟

نماینده مردم قائمشهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: این رفتارها چراغ سبزی به فتنه گران و حامیان فتنه در کشور است.

*موضوعات دیپلماتیک با شوهای خیابانی ظریف حل نمی‌شود

وی با اشاره به اینکه دعوای امروز در جهان دعوای کفر با اسلام است، عنوان کرد: چرا آقای ظریف با حضور در فرانسه که حامی توهین‌ها علیه پیامبر رحمت است با دشمن ما شوی خیابانی اجرا می‌کند؟

علیپور افزود: آیا موضوعات دیپلماتیک را می‌توان با یک شوی خیابانی حل کرد؟ یا اینکه این رفتارها با برنامه‌های از پیش تعیین شده انجام می‌شود؟

وی با بیان اینکه باید در مقابل تهدیدات دشمنان محکم بایستیم، اظهار کرد: وقتی رئیس جمهور آمریکا صریحا اعلام می‌کند همه گزینه‌ها روی میز است و تحریم‌‌ها در صورتی برداشته می‌شود که ایران از مواضع خود کوتاه بیاید چرا ما در مقابل آنها ایستادگی نمی‌کنیم.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه تاریخ نشان داده است هرکجا که ما کوتاه بیاییم آنها به جلو حرکت می‌کنند، تصریح کرد: بعضی مواقع نیاز است که برای پرش کمی به عقب برویم اما نباید خود را به صورت کامل در اختیار آنها قرار دهیم، دولت باید در برابر توهین‌ها و رفتارهایی که غربی‌ها انجام می‌دهند واکنش نشان دهد.

*با کارهای انحرافی دولت به شدت برخورد خواهیم کرد

وی با بیان اینکه ما همیشه حامی دولت هستیم، تأکید کرد: دولت برآمده از رأی مردم است و ما برخلاف عده‌ای که فتنه به پا می‌کنند، به رأی مردم احترام می‌گذاریم.

علیپور ادامه داد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی گام به گام دولت حرکت می‌کنند اما هنگامی که ببیند انحرافی در حال وقوع است به شدت با آن مقابله خواهند کرد.

وی افزود: ما عقیده داریم که باید از ابتدا جلوی انحراف را گرفت و اگر دولت با ارزش‌های نظام و انقلاب فاصله بگیرد اصلاح کردن آن غیر ممکن است.

نماینده مردم قائمشهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ با حمایت از مواضع اصولگرایان در قبال مبارزه با مفاسد اقتصادی، خاطرنشان کرد: اصولگرایان جزو اولین گروه‌های سیاسی کشور بودند که روبروی فساد آقای رحیمی ایستاند و به روشنگری پرداختند.

وی افزود: مفهوم اصولگرایی یعنی حفظ ارزش‌ها و به همین دلیل اگر در مکانی انحرافی مشاهده شود به شدت با آن برخورد خواهد کرد.

*درآمد استان جواب‌گوی هزینه‌های آن نیست

دبیر مجمع نمایندگان استان مازندران در ادامه با اشاره به فاصله کم درآمد و اعتبارات استان، تأکید کرد: اعتباراتی در سال قبل برای مازندران در نظر گرفته شده، هزار و صد میلیارد تومان بود در حالیکه در آمد این استان هزار و 200 میلیارد تومان است.

وی با اشاره به اینکه باید با افزایش درآمد ظریب دریافت اعتبارات را بیشتر کنیم، افزود: به دلیل شرایط مازندران این استان باید سالانه بیش از 10 هزار میلیارد تومان درآمد داشته باشد.

علیپور با بیان اینکه همیشه دم از جذب سرمایه گذار میزنیم، تصریح کرد: تا وقتی که زیرساخت‌های استان و شهرستان‌ها را درست نکنیم نمی‌توانیم انتظار شق القمر داشته باشیم.

*آخوندی کم کاری کند استیضاح می‌شود

وی با انتقاد از عملی نشدن برخی از پروژه‌های راه استان، تأکید کرد: بنده یکی از افرادی بودم که در رأی آوردن آقای آخوندی وزیر راه و شهرسازی تأثیر زیادی داشتم.

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: اما آقای آخوندی بداند در صورتی که بخواهد این کم کاری‌ها را ادامه دهد اولین نفری که برای استیضاح وی تلاش خواهد کرد بنده خواهم بود.

وی به قرار گرفتن جاده ساری به لاریم و بهنمیر در پروژه ملی، خاطر نشان کرد: با پیگیری‌های فراوان جاده ساری به لاریم و بهنمیر جزو پروژه های ملی انتخاب شده است و امسال نیز برای آن اعتباری در نظر گرفته می‌شود.

علیپور  در پایان با اشاره به اینکه مسئولان جویباری باید برای گرفتن اعتبارات تلاش کنند تأکید کرد: مسئولان جویباری باید برای جذب اعتبارات طرح ها و پیشنهادات خود را ارائه دهند و دائما با ما و مدیران کل رایزنی کنند چرا که درخواست و دریافت اعتبار از وظایف مدیران و مسئولان است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما در مورد : دولت در مورد دیدارها و اظهارات نایب رئیس مجلس آلمان جواب دهد/آخوندی کم کاری کند استیضاح می‌شود

دولت در مورد دیدارها و اظهارات نایب رئیس مجلس آلمان جواب دهد/آخوندی کم کاری کند استیضاح می‌شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS