امروز چهار شنبه 09 فروردین 1396
ساعت 07:47:28
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 10261

تاریخ انتشار : 24/10/1393 - 12:22

همسر سرلشکر شهید بصیر:

۱۵ سال است به ساحل فریدونکنار نرفته‌ام!/خانواده‌های برخی مسئولان هم بی‌حجاب هستند

همسر شهید بصیر با تقدیر از برخی مسئولان که در زمینه امر به معروف و نهی از منکر ورود خوبی کرده‌اند، گفت: برخی از مسئولان نمی‎توانند جلوی بی‌حجابی را بگیرند، چون خانواده‌های‎شان بی حجاب‌اند، واقعاً در بعضی از موارد باورمان نمی‎شود اینجا ایران اسلامی است.

۱۵ سال است به ساحل فریدونکنار نرفته‌ام!/خانواده‌های برخی مسئولان هم بی‌حجاب هستند

به گزارش جویباران، آمنه براری در گفت‌و‌گو با خبرنگار بلاغ در فریدونکنار در آستانه روز ملی فریدونکنار، که مصادف است با «سالروز تولد سردار سرلشکر شهید حاج حسین بصیر»، اظهار داشت: وقتی این همه بی‎حجابی، اختلاس و مشکلات جامعه را می‎بینم تأسف می‎خورم.

وی افزود: در وصیت‎نامه شهدا به رعایت حجاب زن‌ها تأکید شده اما متأسفانه بی‎حجابی در جامعه ما موج می‎زند، مسئولان ما نیز جلوی آنها را نمی‎گیرند.

همسر شهید بصیر با تقدیر از برخی مسئولان که در زمینه امر به معروف و نهی از منکر ورود خوبی کرده‌اند، خاطرنشان کرد: برخی از مسئولان نمی‎توانند جلوی بی‌حجابی را بگیرند، چون خانواده‌های‎شان بی حجاب‌اند، واقعاً در بعضی از موارد باورمان نمی‎شود اینجا ایران اسلامی است.

براری ادامه داد: این درست نیست که عده‌ای گرسنه سر به بالین بگذارند و تعدادی دیگر حقوق ۱۵ میلیون تومانی ماهیانه بگیرند، اگر مدیریت کشور بر اساس اسلام است، باید این موارد نیز رعایت شود.

وی بیان داشت: در زمان جنگ از خود و فرزندان‌مان صرف نظر می‎کردیم تا حاجی بتواند به راحتی به دیگران کمک کند، آیا امروز مسئولان می‎توانند این کارها را انجام دهند.

این بانوی رزمنده اذعان کرد: هر چندوقت یکبار اعلام می‌کنند که اختلاس چند میلیاردی صورت گرفته است، آیا در این کشور ناظری وجود ندارد، چرا مسئولان سکوت کرده‌اند، در اطراف ما کسانی هستند که محناج نان شب‌شان هستند، به خاطر مبالغ اندکی، آب، برق و گازشان را در این سرما قطع می‎کنند اما برخی پول‌های میلیاردی سرقت می‌کنند و کسی هم پاسخگو نیست.

براری با اشاره به وضعیت بد حجاب در فریدونکنار، گفت: ۱۵ سال است که نتوانستم به ساحل فریدونکنار بروم، در سواحل فریدونکنار امر به معروف بی‎روح شده و بی‎حجابی زنان رو به افزایش است، ناهیان از منکری که نمی‎توانند بگوید خانم حجابت را حفظ کن، بمیرد بهتر است.

همسر سردار شهید حاج حسین بصیر در پایان ابراز امیدواری کرد: اگر حاج بصیر و امثال او بودند، هیچ‎وقت در برابر این قضایا کوتاه نمی‎آمدند و من از عملکرد برخی از مسئولان متأسفم.

دیدگاه شما در مورد : ۱۵ سال است به ساحل فریدونکنار نرفته‌ام!/خانواده‌های برخی مسئولان هم بی‌حجاب هستند

۱۵ سال است به ساحل فریدونکنار نرفته‌ام!/خانواده‌های برخی مسئولان هم بی‌حجاب هستند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS