امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 11:19:18
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 10030

تاریخ انتشار : 16/10/1393 - 10:52

جوابیه شرکت آبفای شهری استان مازندران در مورد خبر مشکلات مسکن مهر 152 واحدی

وب سایت خبری تحلیلی جویباران که یکی از وظایفش بررسی مشکلات شهری و شهروندان و ایجاد ارتباط بین مردم و مسئولین برای پیشرفت و آبادانی این شهر است، این جوابیه را منتشر خواهد کرد.

جوابیه شرکت آبفای شهری استان مازندران در مورد خبر مشکلات مسکن مهر 152 واحدی

به گزارش جویباران، بعد از درج گزارشی از مشکلات مسکن مهر 152 واحدی با عنوان " ساخت 152 واحد مسکن مهر بر روی گسل فاضلاب! " و اشاره به نبود سیستم فاضلاب شهری در این مجتمع 152 واحدی شرکت آبفای شهری استان مازندران جوابیه‌ای را به دفتر این سایت خبری تحلیلی ارسال کرده تا در راستای تنویر افکار عمومی در این سایت منتشر شود.

برهمین اساس وب سایت خبری تحلیلی جویباران که یکی از وظایفش بررسی مشکلات شهری و شهروندان و ایجاد ارتباط بین مردم و مسئولان برای پیشرفت و آبادانی این شهرستان است،  این جوابیه را منتشر خواهد کرد.

جوابیه شرکت آبفای استان مازندران

بسم الله الرحمن الرحیم

در پاسخ به درج گزارشی از مسكن مهر 152 واحدي جويبار و اشاره به نبود سیستم فاضلاب در آن مجتمع در پایگاه خبری جويباران به مورخ 14 / 10 / 1393 موارد ذيل جهت تنویر افکار عمومی ارایه می شود، لذا خواهشمند است مطابق قانون، جوابيه زير در آن سايت منتشر شود:

* اين مجتمع در محدوه ای از شهر جويبار واقع شده كه جزء محدوده مصوب طرح فاضلاب نبوده، لذا فاقد طراحي شبكه است.

همچنین لازم به ذكر است که در انتخاب محل اجرای پروژه می‌بايست پتانسيل خدمات رسانی تاسيسات شهری مورد بررسي قرار مي گرفت.

* اجراي تاسيسات دفع فاضلاب توسط پيمانكار پروژه در داخل مجتمع كه شامل سپتيک تانک و چاه جذبي بوده به دليل بالا بودن تراز آب‌های زير زميني و نفوذ پذيري كم خاك منطقه، غير فني است و با معيار ها و استاندارهاي موجود مطابقت ندارد كه اين امر موجب سر ريز فاضلاب از سپتيك در محوطه و انتشار بوي بد و آلودگي منطقه شده است كه سلامتي ساكنين را به مخاطره مي اندازد.

* شركت آب و فاضلاب استان مازندران قبل از تكميل اين پروژه طي مكاتباتي به اداره كل راه و شهر سازي استان اعلام کرده كه با توجه به موقعيت اين مجتمع در شهر و عدم وجود شبكه فاضلاب در مجاورت آن مي بايست با احداث يک منهول پمپ و اجرای خط جمع آوری فاضلاب منتهی به بلوار امام، فاضلاب اين مجتمع جمع آوری شود كه بابت اجراي اين عمليات نياز به حدود 11 میلیارد ریال اعتبار است که اداره كل راه و شهر سازی نسبت به تامين اعتبار مورد نياز اقدام نمايد.

لازم به ذكر است در صورت تأمين اعتبار مورد نياز برای طرح فاضلاب این مجتمع از سوی اداره کل راه و شهرسازی مازندران، شركت آبفای شهری استان آمادگي اجرای عمليات فوق الاشاره و جمع آوری فاضلاب مجتمع مذكور را دارد.

بهمن آذرمنش - مدیر روابط عمومی و دفتر آموزش همگانی شرکت آبفای شهری مازندران

دیدگاه شما در مورد : جوابیه شرکت آبفای شهری استان مازندران در مورد خبر مشکلات مسکن مهر 152 واحدی

جوابیه شرکت آبفای شهری استان مازندران در مورد خبر مشکلات مسکن مهر 152 واحدی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS